REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 18-24 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Mėnulio pilnatis šeštadienį lems geras žinias jūsų meilės reikaluose. Tie, kurių širdys kupinos meilės, jausis laimingi su brangiu žmogumi. Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti, pajusite, kad jūsų jausmai stiprėja.

Šią savaitę gali kilti gana svarbus klausimas, ar jūsų mylimas žmogus, partneris padeda gerinti jūsų reputaciją, ar ją ardo. Į jį žūtbūt norėsite rasti atsakymą.

Tauras. Meilės jėgą patirsite netiesioginiu būdu. Jūsų partneris, mylimas žmogus pakylės jus, paskatins materializuoti ilgai širdyje brandintą tikslą.

Jis ar ji drąsins kurti didelius planus, tačiau ir pasistengs priminti, kad patys esate stiprūs ir turite pakankamai jėgų ir gebėjimų paversti svajonę tikrove. Vis dar abejojate savimi? Nedarykite to. Partneris padės jums kiekviename žingsnyje į išsvajotą tikslą.

REKLAMA

Dvyniai. Taps lengviau bendrauti iš širdies. Iki šeštadienio suvoksite – kad ir kas nutiktų, visada reikia būti ištikimiems sau ir būtinai apie savo jausmus pranešti patiems svarbiausiems gyvenimo žmonėms. 

Nuo šeštadienio iki vasario 16 dienos gali maloniai nustebinti auganti jūsų ar partnerio sąskaita banke.  Jis ar ji gali sulaukti vienkartinės premijos ar ilgalaikio atlyginimo padidinimo. O galbūt tam tikros investicijos dabar duos vaisių, kuriais džiaugsitės kartu.

Vėžys. Šią savaitę partneris sieks parodyti, kaip jus myli, vertina ir gerbia. Kai kurie Vėžiai ims labiau savimi pasitikėti vien dėl to savo atvaizdo, kurį mato mylimojo akyse. Jam ar jai esate patys žaviausi, geriausi, patraukliausi, protingiausi… Gal patikėkite tuo ir jūs?

Jeigu galvojate apie tam tikrą įsipareigojimą, susijusį su santykių ateitimi, nuo šeštadienio iki pat vasario 16 dienos labai palankus laikas imti ir tai įgyvendinti. 

Liūtas. Mėnulio pilnatis jūsų ženkle reiškia, kad būsite emociškai jautresni nei įprastai. Dabar nereikėtų ignoruoti savo jausmų, į juos numoti ranka, ypač, jeigu jie susiję su jums svarbiu asmeniu.

Tiesą sakant, šią savaitę gali apimti staigus noras apibrėžti santykius, nors anksčiau jautėtės visiškai patogiai, plaukdami pasroviui. Vienišių meilė gali tykoti darbe ar gydytojo laukiamajame. Taigi, jei užklups peršalimai ar krūva darbų, nebus taip ir liūdna, jei tai atneš malonių galimybių, ar ne?

Mergelė. Meilė sklandys ore. Jei esate vieniši, jums turėtų pasisekti. Nuo šeštadienio Venera įeis į Mergelių astrologinio būsto Romantikos sektorių. Čia meilės planeta išbus iki vasario 16 dienos.

Visata jus laimins ir padės sutikti ypatingą žmogų, kuris jus tiesiog užburs. Turintiems porą ši kosminė žinia irgi bus palanki. Dabar su partneriu atrasite daugiau laiko vienas kitam ir bendriems malonumams. O gal nutarsite susilaukti vaikų?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Meilės horoskopas savaitei (01 18-24 d.)” komentaras