REKLAMA

10 įrodymų, kad esate tikras Ožiaragis

REKLAMA

Jeigu gimėte gruodžio 22–sausio 19 dienomis, priklausote trečiajam Žemės stichijos Zodiakui. Jūsų ženklo simbolis yra Ožiaragis.

Taigi, kokie yra šio Zodiako atstovai, kokios savybės jiems priskiriamos ir ar teisingai?

1. Praktiškumas

Šio ženklo atstovai dažniausiai tiksliai žino, ką daro, kur eina ir ko tuo siekia. Jie puikiai moka organizuoti, rinkti informaciją ir priimti situaciją atitinkančius sprendimus.

2. Brandumas

REKLAMA

Net maži vaikai, gimę po šiuo ženklu, elgiasi kaip tikri senoliai išminčiai. Jie ne tik paaiškins suaugusiems taisykles, bet apskritai paporins, kaip vyksta gyvenimas po šia saule. Esminis jų brandumo dėmuo – stiprus atsakomybės jausmas, kuris pasireiškia nuo pat jaunų dienų.

Jeigu visa klasė skubės iš pamokos, nes mokytoja vėluoja penkias minutes, o tai yra oficialus leidimas dingti, vienas pareiginguolis būtinai liks. Ar tik ne Ožiaragis?

3. Darbštumas

Gali būti ir išimčių, bet paprastai Ožiaragiai pasižymi atkakalumu, darbštumu ir aiškiu tikslo siekimu. Jie geba atsisakyti visokiausių pagundų, kol neįgyvendina to, ką užsibrėžė. Gal kartais reikėtų apsidairyti aplink? Juk gyvenimas – ne tik darbas, atsakomybė ir pareigos!

4. Kuklumas

Nors šio Žemės ženklo atstovai yra protingi ir ambicingi, tuo nesipuikuoja. Darbo kolektyve jie dažnai būna kuklūs, neišsišoka nei elgesiu, nei apranga.

Todėl Ožiaragiams reikia įdėti nemažai pastangų, kai būtina save parodyti, tarkime, per darbo pokalbį ar pasimatymą, nes jie jaučiasi gana nejaukiai, atsidūrę dėmesio centre. Na, kaip sakoma, pasaulio įdomybės prasideda, tik palikus komforto zoną.

5. Logiškumas

Jus gali pravardžiuoti rimtuoliais ar nuobodylomis, bet pašaipios šypsenėlės ar pastabos dingsta, kai tenka spręsti logiškas užduotis. Jūs visada kliaujatės logika ir stebitės žmonėmis, kurie nesugeba vadovautis blaiviu protu. Ožiaragiams tai yra taip natūralu, kaip įkvėpti ir iškvėpti.

6. Niūrumas

Jums lengva sužibėti protų mūšiuose ar įvairiausiuose konkursuose, bet vakarėliuose labai teisingos jūsų pastabos ar įžvalgos daugeliui gali numušti ūpą linksmintis.

Užkrečiama ne tik gera nuotaika, kitiems nejučia gali persiduoti ir niūrumas. Tai nutinka be jūsų pastangų, tokie esate, tikrai neturite tikslo gadinti aplinkiniams nuotaikos.

7. Planavimas

Jūs visada turite planą. Jei nepavyksta planas A, išsitrauksite B ir C planus. Draugų kompanijoje, ištikus krizei, kai viskas staiga pasikeičia ir nevyksta kaip numatyta, dažniausiai visi atsisuka į Ožiaragį: o kas dabar?

Gal retkarčiais tai ir erzina, labai patogu problemos sprendimą permesti kitam, bet, kita vertus, jums patinka šis vaidmuo. Esate tiesiog planuotojai iš prigimties.

8. Ambicingumas

Nepriklausote tiems minkštakūniams lepūnėliams ar lengvabūdžiams, kurie sėkmę laiko dovana ar atsitiktinumu. Jūsų kelias į sėkmę labai paprastas, nors daugelis patingi juo eiti, – sunkus darbas, atsidavimas ir kantrus tikslo siekimas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.