REKLAMA

2016-ųjų laimės kalendorius

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kada ir kam sėkmę atneš Marsas, kam laimę ir meilę dovanos Jupiteris ir Venera? Kuriomis dienomis iš Urano laukti siurprizų? O kada Merkurijus padės išspręsti piniginius klausimus?

Štai taip apžvelgsime jau prasidėjusius 2016-uosius, kurie vadinami Marso – galios, sėkmės, aistros planetos – metais.

Tačiau ne tik jis, visas Didysis Penketas – Jupiteris, Marsas, Merkurijus, Uranas, Venera – šiemet kurs mūsų laimės, meilės ir sėkmės žemėlapius.

Kiekvienam iš dvylikos Zodiakų bus suteiktas šansas parodyti, ką jis gali, ir gal net nustebinti pačius save.

REKLAMA

Laimės kalvis Jupiteris šiemet bus labai teisingas. Lygiai pusę metų iki rugsėjo 6 dienos jis laime ir sėkme apdalys pirmus šešis, o antroje – likusius ženklus. Lygiai taip pat paramą ir palaikymą padalys Marsas.

Taigi, astrologai dvylikai Zodiako ženklų nurodė laimingas ir sėkmingas datas. Darbo knygoje ar namų kalendoriuje pasižymite asmeniškai jums, draugams ir artimiesiems svarbias dienas.

AVINAS

Svajonių meilės dienos

Sėkmė pas jus ateis rudenį. Tai nereiškia, kad iki tol nebus laimingų akimirkų, tačiau būtent nuo rugsėjo 9 dienos Avino ženklo atstovai patirs tiesioginę ir stiprią laimės planetos Jupiterio įtaką.

Jau nuo pirmos metų dienos patirsite meilės planetos kerus. Venera jumyse žadins meilės ilgesį. Šis dangaus kūnas iki sausio pabaigos bus opozicijoje su Avinu ir šio ženklo atstovams sukels stiprius jausmus. Kadangi Merkurijus, komunikacijos planeta, judės atgal, nebūsite tikri, ar jūsų tariami žodžiai tinkamai atspindi, ką jaučiate.

Nuo balandžio 6-os iki 30-os bus idealios dienos meilei. Venera įsiverš į jūsų ženklą ir užlies jausmais. Šie paskatins įsivelti į mažus ar didelius nuotykius (dėl to bus kaltas ir jūsų ženklo valdovas Marsas). Geriausias laikas tvarkyti piniginius reikalus – nuo kovo 23 iki balandžio 5 dienos, kai Merkurijus bus Avino ženkle, kur tuo metu lankysis ir Saulė.

Šiuo metu spontaniškai darysite sprendimus, kai staigiai kils genialios idėjos, beje, atnešiančios didelę naudą. Visai tikėtina, kad sėkminga diena bus balandžio 10-oji, kai Saulė su Uranu susijungs jūsų ženkle. Šiuo laikotarpiu svarbu elgtis ryžtingai, tai pritrauks sėkmę.

TAURAS

Laimė tikrai ateis

Galite atsisėsti, giliai įkvėpti, iškvėpti ir ramiai laukti laimės. Iki rugsėjo 9-osios ji tikrai jus aplankys. Jupiteris – laimės, sėkmės ir gerovės planeta – užims labai palankią poziciją Tauro ženklui ir jo atstovus veiks tiesiogiai bei stipriai.

Laimingi sutapimai, atrodytų, atsitiktinės galimybės leis pasiekti nelauktų rezultatų. Gana stipriai tai pajausti galite jau sausio viduryje, kai Saulė atsistos palankiu aspektu Tauro ženklui ir Jupiteriui.

Šie įvykiai gali iš esmės pakeisti kai kurių šio Zodiako atstovų gyvenimą. Vieni sulauks netikėtai malonios žinios apie paveldėtus pinigus, kurie galiausiai suteiks taip trokštamą saugumo jausmą. Apskritai visi Tauriukai apstulbs dėl to, kokie dalykai ims dėtis jų gyvenime.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.