REKLAMA

2016-ųjų laimės kalendorius

REKLAMA

Dar vienas stiprus laimės ir sėkmės momentas numatomas balandžio viduryje, kai Merkurijus iki pat šio pavasario mėnesio pabaigos bus jūsų ženkle ir stipriai susidraugaus su laimės planeta Jupiteriu.

Viskas yra įmanoma, netgi didelis laimėjimas loterijoje. Įvertinkite save tinkamai, nesikuklinkite, kai teks derėtis dėl atlygio ar jo pakėlimo. Darbo kolegos jus mėgsta, palaiko ir duoda tinkamų patarimų, o vadovas, jei ne viską mato, tai tikrai viską girdi.

Nuo gegužės 1 iki 23 dienos laimės akimirkos laukia meilėje, kai Venera visu grožiu spindės Tauro ženkle. Vieni laimingi pasijaus su esamu partneriu, kai kurie gali pamėginti  laimę su buvusiu mylimuoju.

DVYNIAI

Išsipildys sena svajonė

REKLAMA

Esate nekantrūs, norite, kad sėkmė ateitų dabar. Tačiau teks palaukti. Nuo rugsėjo 9 dienos laimės valdovas Jupiteris atsisuks į jūsų Zodiaką. Jau rudenį patirsite – aplinkybės  klostosi jums palankiai: netikėtai susidursite su jums naudingais ir reikalingais žmonėmis, o gyvenimas keisis į gera. Tai atsispindės situacijoje su pinigais, karjeroje, apskritai beveik visose gyvenimo sferose. Jums bus suteiktas šansas išpildyti seną svajonę.

Pirmoje metų pusėje irgi nereikėtų nusiminti. Tiesiog žinokite – sausį Venera atsistos priešais Dvynių ženklą, o tai reiškia aiškinimusis, emocinį chaosą santykiuose. Šie reikalai stipriai jaudins, bet gali būti ir gana pavojingų meilės ryšiui akimirkų.

Pasinaudokite patarimu – svarbius sprendimus priimkite tinkamu laiku. Toks stos vasario 27 dieną, kai genialius Dvynių valdovas Merkurijus bus jums draugiškame Vandenyje ir sudarys palankią jungtį su netikėtumų planeta Uranu. Jums kils spontaniška idėja, kuri padės rasti tobulą išeitį iš susidariusios finansinės situacijos.

Jei turite savo verslą, ryžtingus sprendimus tinka priimti nuo birželio 13 iki 29 dienos, o samdomiems darbuotojams tada palanku prašyti naujų pareigų ar atlygio didinimo. Šiuo metu Dvynius valdantis Merkurijus bus namuose, jūsų ženkle.

Pačia geriausia metų diena greičiausiai karūnuosite rugsėjo 26-ąją, kai išsivaduosite iš problemų, o santykiuose įvyks lemtingas proveržis.

VĖŽYS

Akinantis laimės spindesys

Laimės žvaigžės jus lydės iki pat rugsėjo pradžios. Pirmą 2016-ųjų pusmetį tikėkitės, kad visa, ko iki šiol ėmėtės, ką nuveikėte, dabar ims nešti jums sėkmę. Širdies reikaluose netgi nedidelis flirtas gali virsti ilga ir laiminga meilės istorija.

Taigi, metai jums prasidės sklandžiai, didelės kliūtys ir trukdžiai tarsi ištirps, pasitrauks iš jūsų kelio. Iki kovo 6 dienos Marsas padės stiprinti sveikatą ir gerinti savijautą, jaustis stipriems ir energingiems.

O laimė jūsų namus aplankys anksčiau, visai įmanoma, kad netgi sausio viduryje. Saulės ir laimės, sėkmės bei gerovės planeta Jupiteris šiuo laikotarpiu stovės palankiu aspektu Vėžio ženklui. Seksis darbe, galbūt nemažai pelno atneš papildomi, šalutiniai darbai. Kiti Vėžiai sulauks pripažinimo, įvertinimo, kolegų ir vadovo pagarbos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA