REKLAMA

2016-ųjų laimės kalendorius

REKLAMA

Sėkmės banga pasikartos vasario pradžioje, kai Marsas sudarys palankų sandorį su Plutonu. Žvaigždės apsups jus žvaigždišku spindesiu, darysite įspūdį aplinkiniams, žavėsite juos savo asmenybe ir darbais. Per daug ir nereikės stengtis, užteks kelių žodžių ar gestų, o žmonės noriai pildys jūsų norus ir pageidavimus.

Kovo 26 dieną tokia palanki situacija susidarys asmeniniame Vėžio ženklo atstovų gyvenime, nes į darbą kibs Plutonas su Venera.
Jei buvo problemų su pinigais, jos turėtų baigtis birželio pabaigoje ar liepos viduryje. Būtent tuo metu jums talkins Merkurijus, įsitaisęs Vėžio ženkle, ir užtikrins jums sėkmės prielankumą.

LIŪTAS

Gyventi, šokti, džiaugtis

Šiemet artimųjų ir draugų rate galite pasijusite lyg pirmapradžiai žmonijos tėvai ar motinos, kurie brangius žmones apsupa meile, rūpesčiu, kuria jiems saugumą ir suteikia stiprų palaikymą. Iki pat rugsėjo pradžios laimės valdovas Jupiteris padės jums tinkamai atlikti šį vaidmenį, kuris teiks didelį pasitenkinimą.

REKLAMA

Iki tol galėsite stebėti ir pajausti, kaip artimoje aplinkoje didėja jūsų įtaka. Su didžiuliu malonumu ragausite gyvenimo, mėgausite jo skoniais ir kvapais, džiaugsitės, mylėsite, šoksite ir dainuosite. Ypač stebuklingos bus dienos nuo birželio 12-osios iki rugpjūčio 4-osios. Venera parodys didelę savo širdį, kai lankysis Liūto ženkle.

Atostogaujantieji šiuo metu gali ir prisiflirtuoti, momentinė pažintis virs giliais jausmais. Meilės istorija viršūnę pasieks rugpjūčio 3–5 dienomis, nes trigrašį įkiš seksualus ir aistringas Marsas. Šio meto meilės patyrimų Liūtai nepamirš, nesvarbu, ar meilę „plėš“ su ilgalaikiu partneriu, ar su nauja simpatija.

Sėkmė darbo reikaluose aplankys nuo liepos vidurio iki mėnesio pabaigos. Merkurijus jums į rankas įteiks kozirius, kad galėtumėte naudingai užbaigti žaidimą. Sėkmę lems, atrodytų, visiškai nesvarbūs, šalutiniai dalykai. Teisingai sakoma, kad velnias slypi detalėse, todėl būkite joms atidūs. Šiuo metu padaryti tinkami sprendimai gali padėti Liūtams išsivaduoti iš finansinių problemų.

Didžiausių netikėtumų laukite nuo spalio 11 dienos, kai jums ims šypsotis Merkurijus ir Jupiteris (šis jau rugsėjį ims kloti jūsų sėkmės pamatus). Būtent šios žvaigždės Liūtams sudarys sąlygas sutikti reikiamą žmogų, kuris padės atskleisti jų kūrybingumą. O tai į jūsų gyvenimą leis įnešti žymių pokyčių.

MERGELĖ

Paslaptingas švytėjimas

Šiais Marso metais Jupiteris taps jūsų draugu, rūpestingu vyresniuoju broliu. Iki rugsėjo jis padės pas jus ateiti laimei ir leis apsisaugoti nuo piniginių problemų. Pirmuosius Jupiterio globos ženklus turėtumėte pastebėti jau sausio viduryje, kai Saulė ir Jupiteris sudarys palankią jungtį su Mergelės ženklu.

2016-aisiais, bent jau pirmą jų pusmetį, Zodiake būsite absoliutūs laimės vaikai, išgyvensite daugybę laimės akimirkų. Kai metų pradžioje atgal judantis Merkurijus trikdys visų kitų reikalus, jūs tiesiog žibėsite tinkamu laiku pasakytomis frazėmis ar neatremiamais argumentais. Tai atneš jums pripažinimą darbe, kuris transformuosis į didesnį atlygį. Panaši laimės akimirka pasikartos vasario 3 dieną. Taigi, galite ją kalendoriuje apsibrėžti raudonai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA