REKLAMA

2016-ųjų laimės kalendorius

REKLAMA

Marso ir Plutono jungtis sukurs tam tikrą energijos lauką, kuris Mergelės ženklo atstovus apgaubs paslaptinga aura. Daugelis net negalės paaiškinti, kodėl, bet tiesiog nesugebės jums atsispirti. Būtent ši paslaptinga žvaigždžių parama pravers siekiant susitarimų darbe, bendraujant su verslo partneriais, įveikiant konkurentus. Privačioje sferoje tapsite tikrais viliokliais.

Tokia pat sėkmės banga jus užlies ir kovo 26 dieną, kai Plutonas ir Venera jus sustiprins, padės siekti visko, ką užsibrėžėte. Nuo rugpjūčio 6 iki 29 dienos Merkurijus ir Venera suskubs jums sukurti sėkmingų progų.

SVARSTYKLĖS

Pinigų upės

Priklausote tiems Marso metų išrinktiesiems, kuriems laimė šypsosis plačiausiai. Nuo rugsėjo 9-osios į Svarstykles įeis Jupiteris, kuris dovanos jums daugybę ypatingų įsimintinų laimės akimirkų. Problemos, kurios dabar galbūt atrodo neišsprendžiamos, antroje metų pusėje dings lyg burtų lazdele pamojus. Mėgaukitės Jupiterio paženklintais laimės mėnesiais.

REKLAMA

Raudonosios planetos valdomi 2016 metai Svarstyklėms prasidės vangiai, joms trūks jėgų ir motyvacijos. Kai kurias tiesiog prispaus susikaupęs nuovargis. Pavasarį jausitės lyg pažadinti iš gilaus miego. Nuo balandžio 5 dienos Venera išbudins jausmus. Sieksite, ieškosite artumo ir švelnumo. Iki pat balandžio 18-osios Svarstyklės gali tikėtis gana aistringų dienų, tiksliau, naktų. Tuo pasirūpins seksualinį potraukį reguliuojanti Marso planeta.

Svarstyklių ženklo atstovai noriai flirtuos, aplinkiniams rodys jausmingą ir viliokišką savo asmenybės pusę. Šiuo metu galimi nauji įsimylėjimai. Turintieji porą atras naują artumą su ilgalaikiu partneriu, įveiks santykius ištikusias krizes. Jei apie balandžio 10-ą kils noras padaryti spontanišką sprendimą, susijusį su jausmais ar santykiais, žinokite, kad Saulė ir Uranas jį palaikys.

Ši diena bus svarbi ne tik asmeninėje erdvėje, galite sulaukti vertingų pasiūlymų pagerinti finansinę padėtį. Panaši laiminga diena bus liepos 7-oji, kai Venera atneš Svarstyklėms laimę meilėje. Tačiau didysis jūsų sėkmės laikas prasidės nuo spalio 7–24 dienos, kai  Merkurijus Svarstyklių ženkle padės sudaryti vertingus sandorius ar užsidirbti daug pinigų.

SKORPIONAS

Didelės laimės akimirkos

Skorpionams visai nėra ko jaudintis. Jupiteris iki pat rugsėjo 9 dienos jumis rūpinsis, saugos ir apibers dovanomis. Išgyvensite laimingų akimirkų tiek meilėje, tiek profesinėje srityje. Tiesiog sužydėsite, kai gausite galimybę įgyvendinti svajones.

Jausitės stiprūs ir sveiki jau metams prasidėjus, ypač nuo sausio iki kovo pradžios, vėliau – nuo gegužės pabaigos iki rugpjūčio pradžios. Šiuo klausimu įnirtingai darbuosis Marsas, viena iš jūsų ženklą valdančių planetų. Ji tuo metu spindės iš Skorpiono ženklo.

Šis laikotarpis jums bus itin sėkmingas, pažymėtas sėkme, pripažinimu darbe, didėjančiomis pajamomis ir galimybėmis įgyvendinti seniai kurptus planus. Galų gale išsivaduosite iš skolų, Jupiteris pasiūlys naudingų galimybių, kaip užsidirbti papildomai. Puikia 2016 metų diena taps balandžio 14-oji. Tada rankomis sukirs Merkurijus ir Jupiteris, o jums tai reikš didesnį pasitikėjimą savimi ir sėkmę darbuose.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA