REKLAMA

2016-ųjų laimės kalendorius

REKLAMA

Gegužės 9-oji – dar viena labai sėkminga Marso metų diena, kai Venera įsikibs į parankę Neptūnui. Vienišiams tai reiškia didelį šansą sutikti sielos draugą. Jį tiesiog pajausite, kai šis bus šalia. Belieka palinkėti, kad pajutę nepaleistumėte.

ŠAULYS

Išsivaduosite iš piniginių rūpesčių

Laimės teks palaukti, ji nepasibels į jūsų duris metams prasidėjus. Nuo rugsėjo 9 dienos galėsite švęsti – Šaulių ženklo valdovas Jupiteris visiems metams paims jus į savo glėbį. Jo dėka sutiksite reikiamus ir naudingus žmones, o gyvenimas mestels visą šūsnį puikių galimybių, kurios padės gerinti tiek finansinę padėtį, tiek meilės reikalus.

Marso metais ypatingo dėmesio sulauksite būtent iš šios raudonosios planetos. Ilgus mėnesius ir metus seksualus, energingas ir aistringas Marsas apdovanos sėkme darbe, apskritai įlies į gyvenimą daugiau aistros nuo kovo 6-os iki gegužės 26-os ir nuo rugpjūčio 2-os iki rugsėjo 26-os dienos (ypač kreipkite dėmesį į šį etapą tarp kovo 22 ir balandžio 5 dienos).

REKLAMA

Tikėtinas šuolis karjeroje, darbo reikaluose. Merkurijus rūpinsis jūsų sėkme, didins optimizmą, kuriuo laimėsite daugelio žmonių simpatijas.

Meilei ypatingas laikas bus nuo rugpjūčio 30 iki rugsėjo 22 dienos, kai Venera jums taps itin palanki. Vieniši Šauliai gali netikėtai ir stipriai įsimylėti.

OŽIARAGIS

Pasižymėkite laimės dienas

Nusipelnėte sėkmės ir laimės, pakankamai ilgai dėl jų stengėtės. Taigi, iki pat rugsėjo 9 dienos būkite ramūs – jus saugos, globos ir lepins Jupiteris. Sėkmės, gerovės ir laimės planeta pirmąjį pusmetį atsistos palankiu aspektu Ožiaragio ženklui. Ji rūpinsis, kad nepritrūktumėte pinigų ir jums palankių karjeros ir meilės galimybių.

Taigi, sėkmė jus tikrai aplankys, net tada, kai Jupiteris stipriai jūsų nebeglobos. Nuo rugsėjo 27 iki lapkričio 8 dienos Marsas pasirūpins, kad jums viskas eitųsi kaip iš pypkės.

Pasižymėkite puikiausias metų dienas kalendoriuje – nuo sausio 26 iki vasario 14-osios (taip pat – gruodžio 3–18 d.). Nuostabiausius šansus, susijusius su karjera ir pinigais, šiuo laikotarpiu jums parūpins Merkurijus. Nesunkiai apžavėsite žmones, jie bus nusiteikę jums palankiai, noriai talkins ir bendradarbiaus.

Nuo sausio 24 iki vasario 16 dienos laimės ir sėkmės akimirkos bus susijusios su meilės, santykių reikalais, o jais rūpinsis, aišku, Venera. Jei neturite poros, šiuo laikotarpiu šalia gali atsirasti jūsų vertas žmogus.

VANDENIS

Beprotiškai fantastiška meilė

Jau galite pradėti džiaugtis 2016 metais. Marsas jums paruošė visą dovanų paketą. Tiesą sakant, ne tik jis, prie to prisidės daugiau planetų. Pirmiausia, Jupiteris į jus žvilgsnį nukreips nuo rugsėjo 9-osios. Jis pasirūpins, kad pasijaustumėte laimingi.

Toliau savo rūpestį demonstruos Marsas. Nuo lapkričio 9 iki gruodžio 18 dienos jis suteiks daug energijos, jėgų ir aistros, kad įgyvendintumėte svarbiausius sumanymus. Trečias į eilę stoja Merkurijus. Šis  nuo  vasario 14 iki kovo 5-osios padės apsirūpinti pinigais. Pasiūlys naujų galimybių – didinti atlyginimą, keisti darbą ar susirasti papildomą pinigų šaltinį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA