REKLAMA

2016-ųjų laimės kalendorius

REKLAMA

Nuo vasario 17 iki kovo 11 dienos netikėtumų laukite iš Veneros. Ši žvaigždė jums dovanos meilės stebuklų. Neturintieji poros gali sutikti žmogų, kuris sukels stiprius jausmus. Neisšigąskite jų ir nebėkite. Juk patys spręsite, kas galėtų ar gali išsivystyti iš šios pažinties.

Gana įsimintina jums turėtų būti balandžio 10-oji, kai Saulė susitiks su Uranu. Būtent šią dieną kai kuriuos Vandenius gali aplankyti spontaniška, beprotiška, patrakusi meilė. Su nauju žmogumi ne tik pradėsite visiškai naują gyvenimo etapą, galbūt keisite darbą, gyvenamąją vietą, o gal net ir šalį.

ŽUVYS

Laimės fontanai

Štai taip atrodys 2016-ieji Žuvims. Daugelis šio ženklo atstovų bus atsipalaidavę, be pykčio ar streso pradės naujus Marso valdomus metus. Iki rugsėjo 9-osios jus globos Jupiteris. Ši sėkmės, gerovės ir laimės planeta jus saugos ir apipils dovanomis.

REKLAMA

Kaip jos atrodys? Jupiteris pasirūpins palankiomis situacijomis, netikėtais, bet dosniais pasiūlymais, kurie galimi tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje. Kai kurios Žuvys sulauks žinių apie paveldėtą turtą, kitos laimės apvalią sumą loterijoje ar sudarys naudingą verslo sutartį. Žodžiu, laimei ateiti yra daugybė kelių.

Labai sėkmingas laikotarpis, kai iš tiesų jausitės Fortūnos kvėpavimą į nugarą, prasidės kovo 5 ir tęsis iki 21 šio mėnesio dienos. Tada Merkurijus imsis jūsų verslo, darbo ir piniginių reikalų. Šiuo laikotarpiu būkite atidūs, nes galite išgirsti kai ką naudingo, kas padės teigiamai pakreipti finansinę savo padėtį. Ypač tam palankus laikas bus nuo sausio vidurio, kai Saulė sudarys palankią jungtį Žuvų ženklo atžvilgiu.

Nuo vasario 3 dienos į pagalbą jums ateis Marsas. Tapsite ryžtingesni, drąsesni ir akyvesni nei įprastai. Tai pasitarnaus toms Žuvims, kurios norės keisti darbą, uždirbti daugiau pinigų.

Šio Zodiako atstovams nuo kovo 26 dienos talkins dar dvi planetos. Veneros ir Plutono pastangos meilėje pasireikš tuo, kad šiuo laikotarpiu susipažinusieji jausis tarsi būtų pažįstami šimtą metų. Tikintieji reinkarnacija pasakytų, kad su šiuo asmeniu susitinka nebe pirmame gyvenime.

Nuo balandžio 14 dienos Merkurijus sudarys palankią jungtį su Jupiteriu. Šios planetos į paviršių iškels jūsų kūrybinius gebėjimus, padės realizuoti talentus. Kitaip tariant, Marso metais turite visus šansus išgyventi laimę – didelę, storą ir tikrą.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA