REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės pradžioje jums prireiks nemažai pasitikėjimo savimi, nes iškils tam tikrų neišspręstų problemų. Tai jus gerokai nuvils ir nuliūdins. Verčiau pakelkite galvą aukštyn ir eikite pirmyn – įgyvendinkite idėjas, planuokite veiksmus. Aplinkiniai laukia ženklo, jie nori sekti paskui jus.

Savaitei įsibėgėjus, tempas gali sulėtėti, netgi pernelyg sulėtėti. Jums patinka, kai viskas sukasi greičiau, tačiau dabar patartina ugdyti kantrybę. Kai kas iš svečios šalies gali pagreitinti reikalus (gal net jūsų pulsą?). Savaitgalį investuokite į tai, kuo džiaugsitės ilgai, galbūt kokį antikvarinį daiktą, kuris pabrėžtų jūsų individualumą. 

Laiminga savaitės spalva. Turkio spalva šią savaitę padės jums spindėti. Laimė taps apčiuopiama.

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 12, 18, 20, 22, 43 ir jų kombinacijos.

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis eina per ugnį ir vandenį.

Tauras. Su pačiais artimiausiais draugais dabar pasijausite dar artimesni. Laisvalaikį tikėkitės leisti klausydamiesi jų rūpesčių ir problemų, dalydamiesi savomis. Draugai jus supras, suteiks pagalbą ir paramą.

Antroje savaitės pusėje būkite atsargūs su dideliais pirkiniais. Galbūt nemažai vaikščiosite, tyrinėsite parduotuvių asortimentą, lyginsite kainas.

Gali būti ir taip, kad ieškosite ne reikiamo daikto sau, o dovanos ypatingam žmogui. Jis ar ji gali visiškai jos nesitikėti ir labai nustebti. Gal net apstulbti, bet giliai širdyje jausis labai pamaloninti tokio dėmesio.

Laiminga savaitės spalva. Žalios ir raudonos deriniai padės sukaupti energijos ir jėgos.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 6, 9, 12, 16, 23 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jums dovanoja saugumo jausmą.

Dvyniai. Savaitė prasidės trikdančia drama darbe. Norėsite padėti kolegai susidoroti su jo ar jos problema, tačiau taps akivaizdu, kad jums nepavyks to padaryti. Verčiau susitelkite į linksmesnius dalykus, skirkite dėmesio jums brangiems artimiems žmonėms.

Savaitės viduryje iš rūpestingų draugų ar bendradarbių galite sulaukti vertingų pasiūlymų. Jie situaciją matys tarsi iš šalies, taigi jums būtų naudinga įsiklausyti į jų nuomonę ar požiūrį. O savaitgalį laukite linksmybių. Susitiksite su žmonėmis, kurie jums papasakos daug įdomių dalykų. Vienišiai turės galybę progų paflirtuoti.

Laiminga savaitės spalva. Turkio ir žalios atspalviai šią savaitę jus veiks teigiamai.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 18, 22, 23, 40, 41 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nepavargsta su jumis šnekėtis valandų valandas.

Vėžys. Savaitė prasidės energingai, gal net pernelyg. Tiek daug visko vyks, kad net bus sudėtinga susikaupti, nesiblaškyti. Savaitės viduryje jums norėsis pristabdyti tempą ir užsidėti pokerio žaidėjo kaukę. Juk darbe svarbu atrodyti profesionaliai ir nerodyti tikrų jausmų, ar ne?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.