REKLAMA

Vasario mėnesio prognozė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Kas gali būti maloniau už įsimylėjimo būseną? Kai pasaulis atrodo pasikeitęs, aplinkui daug gerų bei mandagių žmonių ir džiugina viskas, kas vyksta. Vasario mėnesį Avinui reikėtų įsimylėti. Nesvarbu, ar jis vienišas, ar gyvena su antrąja puse – įsimylėti vis tiek bus naudinga.

Vienišam Avinui jokiu būdu negalima sėdėti namie. Jam patartina vaikščiot i po renginius, eiti į svečius pas draugus ir pažįstamus, lankytis viešose vietose. Vasario mėnesį jo laukia įdomios ir naudingos pažintys.

Susituokusiam Avinui patartina iš naujo įsimylėti savo antrąją pusę. Pažvelkite į savo brangiausią žmogų atidžiau ir prisiminkite, kuo jis jus taip sužavėjo.

REKLAMA

Vasaris bus geras mėnuo Avinui taip pat ir finansiniu bei sveikatos atžvilgiais.

Palankiausios vasario dienos: 3, 11, 27, 29.

Nepalankios vasario dienos: 1, 12, 28.

TAURAS

Vasario mėnesį Taurui seksis visuose reikaluose, susijusiuose su pinigais. Darbe jis galės tikėtis premijų ir didesnio atlyginimo, eidamas apsipirkti į parduotuves sugebės pasinaudoti akcijomis ir išpardavimais. Artimieji ir draugai dovanos jam dovanas. Taurui bus naudingos pinigų investicijos, ypač pirmoje mėnesio pusėje. Taip pat jis gali paimti kreditą būstui ar namo statybai. Jam pavyks jį tvarkingai grąžinti.

Mėnesio pabaigoje Tauras pasijaus nuvargęs ir išsekęs. Jį išvargins santykių su žmonėmis problemos, nes kaip sakoma, kam sekasi su pinigais, tam nesiseka meilėje. Nepatartina skubėti griebtis tablečių ir kitų medicininių priemonių jėgoms atstatyti. Atsigauti jam padės sveikas maistas, daug vaisių ir daržovių bei reguliarūs pasivaikščiojimai gryname ore.

Palankiausios vasario dienos: 5, 10, 17, 23.

Nepalankios vasario dienos: 4, 14, 26.

DVYNIAI

Įdomu tai, kad vasario mėnesį Dvyniai – šio gana draugiško ir ramaus Zodiako ženklo atstovai – pasijus įpainioti į meilės trikampį. Jų laukia tikros stichinės emocijų katastrofos: ašaros, liūdesys, ilgesys, juokas, džiaugsmas, šėlsmas, neviltis. Laimei, kalti bus ne jie, o trečias asmuo, kuris įsipainios į jų santykius su ilgalaikiu partneriu ar teisėtu sutuoktiniu. Dvyniams patartina per daug neįsijausti ir nežiūrėti į įvykius kaip į tragediją. Tai bus tik įdomus nuotykis, kuris paįvairins jų gyvenimą. Viskas išsispręs savaime. Dvyniams derėtų būti atviriems, neslėpti savo jausmų ir nuoširdžiai išsiaiškinti santykius.

Mėnesio viduryje Dvyniams patartina atsiriboti nuo asmeninių išgyvenimų ir susikoncentruoti į darbą, nes ten gali kilti nemalonumų. Gresia nesusipratimai, vadovų nepasitenkinimas dėl aplaidumo. Verta suimti save į rankas, kad neprisišauktų didesnių bėdų.

Palankiausios vasario dienos: 6, 12, 25, 29.

Nepalankios vasario dienos:1, 15, 23.

VĖŽYS

Vasario mėnuo Vėžiui bus su išdavystės ženklu. Nebūtinai reikia laukti peilio į nugarą ar partnerio neištikimybės. Jį išduoti galės draugas, bendradarbis ar viršininkas (suteikdamas pirmenybę ne jam, o jo kolegai). Taip pat jis gali būti apgautas sukčiaus ar nesąžiningo konkurento.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Vasario mėnesio prognozė” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA