REKLAMA

Kaip kiekvieną dieną paversti geriausiu draugu

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Labai svarbu, kaip pradedame savo dieną. Tai aišku ir be mokslinių tyrimų, bet ką iš tiesų darome, kokiomis mintimis ją pasveikiname?

Tik prabudę, pasak psichologų, turėtume greitai save „surinkti“, susemti savo mintis, kad save mobilizuotume dienos darbams, užduotims ir iššūkiams. Vos pramerkus akis, reikėtų stengtis iš lėto keltis, atsisėsti ant lovos krašto, kelias minutes giliai įkvėpti ir iškvėpti. Taip tarsi pravalytume kvėpavimo ir minčių takus.

O astrologai teigia, kad kiekvienas Zodiakas savo dieną turėtų pradėti vis kitaip. Tinkamai tai padarę, pasiims visą Saulės jiems paruoštą dienos energijos dozę. Ji geresnė už brangius ir neveiksmingus sintetinius vitaminus.

Paprasti Zodiako ženklų ritualai gali padėti kasdien jaustis geriau. Paprastas patarimas visiems: tik prabudus prisiminti metų laiką, kada atėjome į šį pasaulį. Įsivaizdavę patinkantį žiemos, rudens, vasaros ar pavasario epizodą, savyje sukaupsime ypatingą to laikmečio energiją per įsivaizduojamas spalvas, kvapus, netgi garsus.

REKLAMA

Štai taip paprašysime mūsų ženklą valdančios planetos mus pastiprinti ir padėti susidraugauti su kiekviena metų diena.

AVINAS

Vos prabudę Avino ženklo atstovai jau būna neramūs, kirba iš nekantrumo. Mintys jų galvoje šaudo pirmyn atgal. Jie apmąsto, ką vakar pavyko pasiekti, įvykdyti, o paskui jau suka naujos dienos planus.

Būtent todėl jiems svarbiausia nurimti viduje. Tik atmerkę akis, atsisėskite lovoje, giliai kvėpuokite – ramiai įkvėpkite ir iškvėpkite, įsivaizduokite ramiai pievoje besiganantį savo Zodiako totemą, Aviną. Štai taip nurimę, ženkite į naują dieną.

TAURAS

Daugelis Tauro ženklo atstovų galėtų miegoti ir miegoti… Todėl nuskambėjus pirmam žadintuvo signalui jiems labai svarbu tuojau pat keltis iš lovos. Palikti šiltą ir minkštą patalų pagundą.

Atsistokite prie lovos ar prisėskite ant kėdės šalia jos, padėkite pėdas ant grindų ir giliai pakvėpuokite. Susikaupę ir nurimę, jūs galėsite šypsodamiesi pradėti eilinę laimingą savo dieną.

DVYNIAI

Iš pat ryto Dvyniams gyvybiškai būtina tam tikra Oro, jų elemento, dozė. Nuskambėjus žadintuvui, lipkite iš lovos.

Šaltuoju metų laiku apsirenkite šiltą chalatą, užsimeskite ant pečių megztuką ar šiltą antklodę ir atidarykite langą. Galite atsistoti nuošaliau atverto lango ir giliai įkvėpti, iškvėpti. Taip per kelias minutes nurimsite ir pasiruošite pradėti dieną.

VĖŽYS

Kad rytas prasidėtų sėkmingiau ir teiktų daugiau pasitenkinimo, Vėžiams, vos prabudus, reikėtų atrasti kontaktą su savo Zodiako elementu – Vandeniu. Nueikite į dušą ir, paleidę šaltesnę ar šiltesnę srovę (priklausomai nuo to, kam pasirengęs jūsų organizmas), kelias minutes pastovėkite po ja.

Įsivaizduokite, kad vanduo teka tik jūsų oda, bet ir švelnia srove nuplauna dėl artėjančių darbų kilusią įtampą, ramina jūsų mintis, padeda jas surikiuoti ir lengviau, su nauja energija ir jėga pradėti dieną.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA