REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 25-31 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas.  Viskas bus gerai, jei suvoksite, kodėl šią savaitę galite reaguoti itin jautriai. Mėnulis antroje savaitės pusėje judės Avino astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi. Kai bendrausite su partneriu ar jums svarbiu žmogumi, šiomis dienomis lauk ims veržtis gana stiprios emocijos.

Pokalbiai gali ir nepadėti. Po jų kai kurie galbūt pasijaus nesulaukiantys partnerio pritarimo ar palaikymo. Jei užlies tokie jausmai, svajones arba sumanymus nuspręsite pasilaikyti sau. Būtų gerai, kad nedarytumėte spontaniškų išvadų ir juo labiau veiksmų.

Tauras. O štai antrąjį Zodiako ženklą Mėnulis veiks visiškai kitaip. Šis dangaus kūnas keliaus Tauro astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi. Jis suteiks jums galimybę pasijusti nuostabiai harmoningoje emocinėje aplinkoje, kuria dalysitės su jums svarbiu asmeniu.

Prie šios laimės prisidės ir Merkurijus, nes savaitės pradžioje jis vėl ims judėti tiesiai jums draugiškame Ožiaragyje. Štai taip išsidėsčiusios svarbios planetos padės Taurams patirti gilų ryšį su savo išrinktaisiais įvairiuose lygmenyse, ypač – intelektiniame. Šeštadienis bus tobulas, nes išsipildys romantiška jūsų svajonė.

REKLAMA

Dvyniai. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus šią savaitę apsisuks ir ims judėti tiesiai. Labai gaila, bet tai nepadės jums spręsti meilės reikalų. Tiesą sakant, romantiškuose santykiuose kaip tik tikėkitės tam tikrų bendravimo trukdžių, nesusikalbėjimo.

Labai tikėtina, dėl Dvynius valdančio Merkurijaus padėties kitų svarbių dangaus kūnų – Plutono ir Urano – atžvilgiu galite persistengti, reaguodami į žodžius, įvykius. Žodžiu, priskaldysite malkų.

Kalbėdamiesi su partneriu ar mylimuoju apie tam tikrą reikalą, susijusį su pinigais, galite perspausti, ragindami jį ar ją priimti jūsų siūlomą variantą. Dabar tai žinote, todėl turite visus šansus taip nesielgti.

Vėžys. Bendraudami su partneriu arba jums svarbiu žmogumi, būkite itin švelnūs. Jis ar ji gali nesusivaldyti, pasitaškyti emocijomis ir žodžiais. Tai žinodami, išlaikykite ramybę kalbėdamiesi, kad apsikeistumėte nuomonėmis, nepakėlę balso.

Jei jaučiate, kad partneris mėgina daryti jums spaudimą, prakišti savo nuomonę, neįsiklausydamas į jūsiškę, pasistenkite neišlieti pykčio spontaniškai. Atraskite būdų susivaldyti, nurimti ir tada išsakykite, kodėl toks elgesys jums nepatinka. Gera žinia yra ta, kad savaitgalį jūsų pastangos duos vaisių, jausite, kad ryšys tvirtėja ir teikia jums daugiau džiaugsmo.

Liūtas. Šią savaitę turintieji porą įsitikinsite, kad brangus žmogus jus priima tokius, kokie esate. Jis ar ji nepriekaištaus ir neniurzgės, nors gal ne visada supras jūsų asmeninio tobulėjimo pastangas ir bandymus ar tam pritars. Jeigu, tarkime, siekiate atsikratyti papildomų kilogramų, sulauksite patikinimų, kad esate tobuli ir jums visiškai nieko nereikia keisti. Ak, ta besąlygiška meilė, ji suteikia mums tiek laimės!

Mergelė. Meilėje per šias septynias dienas galite sulaukti visko – gero, blogo ar netgi bjauraus ir erzinančio. Merkurijus, komunikacijos planeta, savaitei prasidėjus, ims judėti tiesiai Mergelės astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Meilės horoskopas savaitei (01 25-31 d.)” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA