REKLAMA

Lemtingi susitikimai, arba žmonės iš praeities

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Mėnulio mazgai. Karminiai mėnulio mazgai. Krentantis ir kylantis, Pietinis ir Šiaurinis arba Ketu ir Rahu, Drakono galva ir uodega…

Kad ir kaip juos vadintų, danguje šie mazgai persipina tarsi du apskritimai, tiksliau, elipsės. O toje persipynimo, persidengimo vietoje ir stovi žmogus. Tarp praeities ir ateities.

Nežinantiems tektų dar daug aiškinti. Smalsūs, suvedę gimimo datą, internete patys gali susirasti, kuriame Zodiako ženkle jų Mėnulio mazgas krenta, o kuriame kyla, ir ką tai reiškia.

Dabar tiesiog užteks pasakyti, kad šis laikotarpis yra ypatingas visų ženklų atstovams, nes galime sutikti žmones iš praeities. Labai tolimos praeities.

REKLAMA

Jeigu tikite reinkarnacija ir daugybe gyvenimų, suprantate, kad su šiais žmonėmis susitinkate nebe pirmą kartą. Sakoma, jų galime ir neatsiminti, bet tuojau pat jais patikime ir pasitikime, nes, „jaučiame“ ar „žinome“, kokie jie yra iš tikrųjų.

Štai šie asmenys padės mums pasijusti lengviau, ramiau ir būti labiau patenkintiems šiuo savo gyvenimu – vieninteliu ar vienu iš daugelio.

AVINAS

Susitiksite su žmonėmis, kurie padės jums išsivaduoti iš nervingumo ir nerimo. Jie duos jums nuorodų, kaip būti laimingiems ir nustoti kiekvieną gyvenimo minutę kovoti už savo būtį.

Šie jūsų aplinkoje, draugų ir artimųjų rate pasirodę asmenys parodys, kaip atrasti vidinę ramybę, priimti save tokius, kokie esate, nustoti rūpintis, kaip atrodote kitiems. Svarbu ne įvaizdis, o jūsų vidus, tai, kaip jaučiatės.

Visa tai jus natūraliai atves į tokią būseną, kai atrasite meilę sau ir kitiems, o tai leis pasijausti visiškai laimingiems.

TAURAS

Jūsų horizonte pasirodys (ar jau pasirodė) žmonės, kuriuos pažįstate ne vieną gyvenimą. Jie padeda būti tokiems, kokie esate iš tiesų, jie pripažįsta jūsų talentus, gebėjimus, juos skatina ir palaiko. Palaiko visada, net jei suklystate, ir priima su visais jūsų trūkumais.

Todėl ir patys sau už juos atleisite, nustosite save teisti ir plakti už menkiausius suklydimus ar klaidas. Galų gale atrasite laimę, gal, tiksliau tariant, ją pastebėsite įsitaisiusią šalimais. Jums nereikės keistis, pakaks tiesiog būti savimi, kokie iš tikrųjų esate savo širdyje, sielos gelmėse.

DVYNIAI

Sutikti žmonės, gal net patys to nežinodami, perduos jums žinią. Pasakys žodžius ar suteiks informacijos, kurios ieškojote, laukėte, tai bus tas taškas ant „i“, kai viskas stos į savo vietas.

Tie žmonės bus gana paslaptingi, o jų perduotą žinią suprasite ne iškart, gal net teks gerokai pasukti galvą, kaip ją iššifruoti. Suvoksite, kokius turtus, žinias ir gebėjimus sukaupėte savyje (per visus praėjusius gyvenimus) ir kaip jie gali padėti jums šiame, kad jis atrodytų šviesesnis ir lengvesnis. Laimė visada yra šalia, tik mes dažniausiai atsisakome ją matyti ir priimti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Lemtingi susitikimai, arba žmonės iš praeities” komentarai

  1. labai idomiai raso,radau atsitiktinai…panasu kad “tas” atejo is praeities(buvom kazkada bendrave,bet daugeliui metu nutruko rysiai,ir kol viena diena vel pasirode mano gyvenime),bendraujam,malonu,mokomes,remiam viskuom kuom tik galim.esu laiminga jo pasirodymu ir tikiu kad viskas klostysis toiau palankia kryptim i ateiti

  2. Labai idomu, tik ne visai aisku laikotarpio pradzia ir pabaiga. Pvz. man atrodo, kad toki zmogu is praeities jau sutikau 2013 m. Iki siol viskas tik rutuliojasi…

Alfa.lt naujienos

REKLAMA