REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės pradžia užlies nenutrūkstama informacijos srove, tačiau jums nebus sunku prisitaikyti prie tėkmės, priimti įvykius ir juose dalyvauti.

Daugiausia savaitės laiko užims įvairiausi išoriškai nepastebimi reikalai ir veiksmai. Jums svarbiausia nepamiršti apie savo planus informuoti šeimos narių. Kai tik nuspręsite ko nors imtis, greitai to ir griebsitės, neatidėliodami.

Savaitgalis prasidės gana stipriu šuoliu atitrūkstant nuo darbo reikalų ir neriant į romantiškus. Jeigu turite porą, sustiprinsite esamą ryšį, o vienišiai galbūt ryšis rizikuoti ir pabandyti sukurti naują.

Laiminga savaitės spalva. Žalia jus įžemins, padės realiau matyti savo tikslą.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 12, 14, 23, 39, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris mėgsta su jumis kuo nors užsiimti, o ypač sportuoti.

Tauras. Jeigu pirmomis savaitės dienomis pernelyg skubėsite, gali ir galva apsisukti, kiek daug veiklos ir planų bus. Tačiau greitai susiimsite, „persiprogramuosite“ ir patogiai, ramiai judėsite sau priimtinu ritmu. Gal net išdrįsite pradėti gana sudėtingą pokalbį su jums svarbiu žmogumi.

Kai kuriuos Taurus apims įkvėpimas surengti vakarienę draugams ar su jais kur nors pavakaroti. Penktadienį, jei turite partnerį, jūsų santykiai bus lengvai išbandyti, greičiausiai tinkamiausia bus elgtis nuolankiai. O savaitgalį suprasite, kad šiame pasaulyje viskas sustojo tiksliai į savo vietas.

Laiminga savaitės spalva. Švelnūs, pasteliniai atspalviai tinka kiek melancholiškai, kiek svajingai dabartinei nuotaikai.

Laimingi savaitės skaičiai: 14, 18, 22, 24, 30, 32 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Geriausiai dabar jausitės arimųjų ir draugų apsuptyje.

Dvyniai. Pirmadienis bus beveik tobulas, kupinas pokalbių su gerai nusiteikusiais žmonėmis. Antradienį gali kilti lengva sumaištis ir tęstis keletą dienų. Jeigu susilaikysite nuo pernelyg didelio išlaidavimo, neišsprendžiamų problemų nebus.

Dabar palanku peržiūrėti savo turtą ir iš naujo įvertinti galimybes. Penktadienį ir šeštadienį į savo pažįstamų ratą įtraukite naujų įdomių žmonių. Jaudinantys, proto sraigtelius priverčiantys suktis pokalbiai bus itin pageidaujami ir vertinami. Sekmadienį atsargiai kalbėkite su šeimos nariais, galimi nesusipratimai.

Laiminga savaitės spalva. Žydra jus įkvėps sugalvoti puikių idėjų.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 12, 19, 22, 24, 30 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris skleidžia ramybę ir apsupa jus rūpesčiu.

Vėžys. Savaitės pradžioje pasiduosite pagundai pasielgti netipiškai ir taip nustebinsite ar netgi sukelsite šoką tiems, kurie manė, kad jus pažįsta. Šią savaitę dėmesys bus sutelktas į jus ir jūsų emocinius poreikius. Stengsitės susivokti, ką jaučiate, ir galėsite paaiškinti savo jausmus kitiems.

Antroje savaitės pusėje turėsite galimybę greitai nusipirkti tai, apie ką seniai svajojote, arba imtis naujo reikalo. Tačiau žvaigždės perspėja vengti spontaniškų sprendimų, atraskite laiko pagalvoti, prieš veikdami. Jeigu nuspręsite, kad turite pakankamai pinigų (jėgų ar gebėjimų), imkitės to.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

3 straipsnio “Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai” komentarai

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA