REKLAMA

Vasario kinų horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tirpstančios pusnys leidžia akivaizdžiai pamatyti tiek mėnesio pavadinimo (atsirado mat vasara!), tiek orų apgaules. Astrologai irgi antrina – šis žiemos mėnuo nepaisys kalendoriaus, bus gana spalvingas ir karštas.

Vasarį palanku stumtelėti įstrigusius karjeros reikalus ar būtinus darbus, Visata taip pat suteiks tikėjimo ir jėgų vykdyti romantiškus sumanymus. O taip bus todėl, kad Ugninė Beždžionė ir Metalinis Tigras, metų ir mėnesio valdovai, puikiai sutars ir gerai leis laiką.

Nuotaikos bus optimistiškos, mums kils daug gerų idėjų. Tačiau meilės reikaluose nereikėtų dėl šventos ramybės patylėti, kažko nematyti ar negirdėti. Jeigu kas nepatinka, verčiau tuojau pat išsakyti, apsimestinė ramybė gali susprogdinti santykius.

Vasario mėnesį visiems apskritai pravers realistiškas požiūris į save ir aplinką, susikaupimas, susitelkimas į esmę. Gali būti sunku suburti žmones bendrai veiklai, nes dabar atrodys, kad kiekvienas sklando nuosavose visatose.

REKLAMA

ŽIURKĖ

Alyva į ugnį

Vasario 8 dieną prasidės kinų Naujieji metai. Ugninės Beždžionės valdymo laiką Žiurkės ženklo atstovai pradės plačiu mostu. Jie kunkuliuos nuo naujų idėjų ir noro jas įgyvendinti, nes metų globėja ir mėnesio šeimininkas Metalinis Tigras kurstys jų entuziazmo ugnį.

Darbe jums atsidarys daugybė durų, atsivers šimtai galimybių. Žiurkės Zodiako atstovams vasarį svarbu neišsibarstyti, per daug neapžioti, nes pasprings. Realiai vertinkite savo jėgas, kiek užduočių galite įveikti vienu metu. Asmeniniame gyvenime taip pat liepsnos ugnys (bus daug dėmesio ir flirto), bet šios bus kaip deganti šieno kupeta – greitai įsiplieks, greitai ir užges.

JAUTIS

Pikti gaisai

Užsispyrėliai Jaučiai vasarį prasidėjusiais Ugninės Beždžionės metais taps akivaizdžiai ambicingesni ir trokš garbės. Tačiau šį mėnesį metų valdovės ugnies jumyse susikaups net per daug, galite tapti irzlūs, pikti, greitai susinervinti.

Vasarį verčiau nesistenkite pramušti sienos, būkite lankstūs, bendraukite, eikite į kompromisus. Paprastai tariant, atraskite duris, o ne griaukite namus, jei iškart nepamatote išėjimo. Tiems, kurie viską norės atlikti patys ir kontroliuoti situaciją, nereikėtų stebėtis, jeigu kiti atsisakys šokti pagal jų dūdelę.

TIGRAS

Stambiakalibrė sėkmė

Šio ženklo atstovai prasidėjus kinų Naujiesiems net šokinės iš pasitenkinimo. Vasarį Tigrai bus labai veržlūs ir pasitikintys savimi, jų bus neįmanoma sustabdyti. Jeigu kirbėjo noras pradėti kažką naujo, svajojote apie pokyčius, dabar pakaks energijos ir entuziazmo to imtis.

Vieniši Tigrai vasarį gali leistis į medžioklę. Tik įsidėmėkite (nors ir pavartojome medžioklės metaforą), kad meilės reikaluose nevertėtų mąstyti tik apie grobį, pasirodyti geriausiems ir jį pasigriebti priešininkams iš panosės. Parodykite švelniąją savo asmenybės pusę, taip gal net daugiau laimėsite, nei puldami visa jėga.

KIŠKIS

Didysis šuolis

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA