REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 01-07 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jeigu su vadovu ar kitu atsakingu asmeniu, turinčiu įtakos jūsų karjerai, užmezgėte romaną, tikriausiai nereikia sakyti, ir taip žinote – žaidžiate su ugnimi. Suprantame, tai jaudina, valdžia ir seksualinis potraukis vienas kitą kursto.

Tik vertėtų pagalvoti, kas iš šio degaus mišinio išeis. Jei sprogs, pirmiausia nukentėsite jūs. Žodžiu, astrologai šią savaitę pataria susilaikyti nuo pavojingų ryšių, tik ar juos girdėsite?

Tauras. Jeigu šią savaitę su mylimuoju leisitės į kelionę, greičiausiai abu jos nepamiršite. Gali būti, kad šį romantišką laiką prisiminsite net visą gyvenimą.

Bus daug aistros, jausmų, jausitės panirę į savo laimės debesį, todėl sunkiai gaudysitės, kas vyksta jūsų aplinkoje, bus sudėtinga grįžti į realybę. Kai kurie Taurai nuspręs dvasinį ryšį papildyti fiziniu. Kuo daugiau jungčių su partneriu ir skirtinguose lygmenyse, tuo geriau santykiams.

REKLAMA

Dvyniai. Jeigu darbe esate užmezgę romaną ir dirbti nesinori, verčiau nerizikuokite ir nevaikykite nuobodulio, keldami adrenaliną užsidarę kabinete dviese. Bendradarbiai gali jus užtikti.

Taip taip, tai jaudina, bet pasekmės irgi gali būti jaudinančios iki ašarų. Ne jūs pirmi, ne jūs paskutiniai susirandate partnerį darbe, bet visada sveika atsiminti taisyklę – niekada nedirbk lovoje ir nemiegok darbe.

Vėžys. Net jeigu ilgai esate kartu, šią savaitę pajausite, kad romantiški jausmai gali priblėsti, bet jie tikrai nėra užgesę. Turintieji porą pasijaus žingsniuojantys per pasaulį kartu koja į koją, vienu ritmu.

Vienišiai turės marias galimybių pakeisti savo statusą. Jeigu nenorite įsipareigoti, trumpalaikių nuotykių irgi netrūks. Net tie, kurie vengia vienos nakties nuotykių, šią savaitę gali sutikti asmenį, kuris privers apsigalvoti.

Liūtas. Turintieji porą nuspręs, kad karščiausiai aistra liepsnoja ne kur kitur, o namuose, nuosavame miegamajame. Greičiausiai abu sutartinai nuspręsite, kad reikėtų mažiau bendrauti, taškyti energiją ir dėmesį kitiems, o daugiau pabūti dviese. Kai kurie tą laiką namuose gali nuspręsti leisti ir kitaip – užsiimti būsto atnaujinimu. Kad ir kaip būtų, visas jėgas atiduosite namams ir atmosferai juose gerinti.

Mergelė. Meilė, aistra, jaudinantis seksas. Žvaigždės žada jums visą malonumų paketą iškart. Todėl šią savaitę pasistenkite išnaudoti šį palankų foną, pasirūpinkite asmeniniu gyvenimu ir jo kokybe. Gali būti, kad į kitus reikalus bus sunku susikoncentruoti, net jei labai stengsitės. Ką gi, mėgaukitės kiekviena šios savaitės diena, valanda ir net sekunde.

Svarstyklės. Žinutė Svarstyklėms, susitikinėjančios su asmeniu, kuris jas blogai veikia arba santykiai yra nesveiki ir daro joms daugiau žalos nei naudos: kai kas iš jūsų aplinkos, greičiausiai giminaitis, mėgins įsikišti, atvesti jus į protą.

Patys geriausiai žinote, kiek jų išsakytuose žodžiuose yra tiesos, bet jos girdėti nenorėsite. Vis dėlto vertėtų pamąstyti, ar dėl kito žmogaus, net jei jis iš tiesų yra ypatingas ir užvaldė jūsų širdį, turėtumėte išnykti kaip asmenybė, prarasti savitumą ir savivertę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Meilės horoskopas savaitei (02 01-07 d.)” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA