REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Peržiūrėkite dienotvarkę, nustumkite ne tokius skubius darbus, kad atrastumėte laiko sveikatai ir namų ūkio reikalams. Šiuo metu galite jausti slegiantį įsipareigojimų ir užduočių svorį, tad padėkite sau jį palengvinti.

Savaitės viduryje atidžiai klausykitės, ką jums sako artimiausi žmonės. Pasinaudokite intuicija, kad suprastumėte, kas iš tiesų vyksta. Penktadienį ir šeštadienį emocijos slėgs, bet nerasite aiškios priežasties, kodėl. Jau sekmadienį nuotaika pasitaisys, vėl jausitės pasaulio užkariautojais.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna padovanos naujų vidinių atradimų ir įžvalgų. Taip pat ji – įkvėpimo spalva.

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 18, 22, 25, 38, 40 ir jų kombinacijos.

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris stebina, su kuriuo niekada nebūna nuobodu.

Tauras. Savaitės pradžioje mėgaukitės meilės prabanga, griūkite į jos glėbį, leiskitės jos palepinami. Jūsų žavesiui, dėmesiui ir rūpestingumui bus sunku atsispirti. Antradienį ir trečiadienį ypač vienišiems Taurams reikėtų mesti savo baimes per langą ir parodyti drąsą romantiniuose reikaluose.

Gali būti, kad jūsų pastangos nebūtinai duos vaisių, bet bandyti verta. O dar geriau, jei prieš mėgindami turėsite veiksmų planą. Porą turintys Tauriukai mielai įsisuks savo guolyje ir smagiai laiką leis namuose.

Savaitgalį būtina kalbėtis, derėtis ir eiti į kompromisus. Užsispirkite tik dėl tų dalykų, kurie jums gyvybiškai svarbūs.

Laiminga savaitės spalva. Puoškitės ryškių spalvų drabužiais, išdrįskite pasinaudoti rožinės ir raudonos kerais.

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 14, 19, 22, 29, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris myli gyvenimą, jus padrąsina ir suteikia jėgų.

Dvyniai. Pirmomis savaitės dienomis draugams ir šeimos nariams pasakykite viską, ką seniai planavote. Dabar bus sunku improvizuoti.

Jūsų smegenys savaitės viduryje veiks kaip pašėlusios, ir joms vis tiek bus sunku daryti dešimt užduočių vienu metu, nors kartais tai pavyksta lengvai. Pasistenkite per daug iš savęs nereikalauti, susitelkite į vieną darbą vienu metu.

Artėjant darbo savaitės pabaigai, mažinkite tempą, pasirūpinkite tik pačiais svarbiausiais dalykais, pavyzdžiui, sveikata, o kitus atidėkite vėlesniam laikui. Jeigu kūnas ir neskelbia pavojaus, pats laikas jį patikrini ir apsidrausti nuo ligų. Jeigu lūkuriavote ir vis nesiryžote veikti, sekmadienį stos tam tinkamas laikas.

Laiminga savaitės spalva. Turkio spalva įkvėps drąsos eiti naujais keliais.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 12, 22, 28, 32, 42 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba eiti į kompromisus.

Vėžys. Savaitės pradžioje giliai įkvėpkite ir išsakykite, ką seniai ketinote, bet vis pritrūkdavote drąsos. Greičiausiai jums pavyks gauti, ko norite. Geras laikas kurti planus su draugais ir šeimos nariais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA