REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 08-14 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jeigu parodysite iniciatyvą, visai galimas romantiškas patyrimas tiems, kurie su žmogumi iš draugų rato šaudo akytėmis ir seniai turi daugiau minčių nei pabūti grupėje su savais.

Tokie reikalai suksis savaitės pradžioje, o viduryje turėtumėte sulaukti gerų žinių. Jos bus susijusios su darbu, karjera ir jomis Avinukai trokš pasidalyti su jiems svarbiu asmeniu. Jis ar ji liks jumis sužavėti.

TAURAS

REKLAMA

Tai jūsų meilės savaitė. Laimingieji Taurai, kaip jums pasisekė! Juk tai garsioji Valentino, vasario 14-osios, arba įsimylėjėlių dienos, savaitė. Kosminiai meilužiai Venera (meilė) ir Marsas (aistra, seksualinė trauka) bus nusiteikę jums palankiai.

O kur dar Jupiteris, įsitaisęs Tauro astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Taigi, turėsite ir laimės planetos palaiminimą. Jau ketvirtadienį galite sulaukti išankstinės partnerio dovanos Valentino dienos proga. Šeštadienį tikrai būsite nusiteikę meilės malonumams. Ir puiku!

DVYNIAI

Venera ne visada kalba apie meilę, ji dar siejama su pinigais. Šią savaitę tiek neseniai, tiek ilgokai kartu gyvenančiųjų padangėje bus naujienų dėl bendrų šeimos ar poros finansų. Laimei, tos naujienos greičiausiai bus geros arba labai geros.

Galbūt sužinosite, kad jums galiausiai suteikiamas kreditas, gausite reikiamą užstatą ar laidavimą. Kai kurie Dvyniai sužinos, kad giminaitis nusiteikęs jiems padėti, ištiesti taip dabar reikalingą pagalbos ranką – paskolins ar paveldėsite pinigų, nekilnojamo turto. Jausitės kuo puikiausiai.

VĖŽYS

Geriau nebūna. Jeigu laukiate malonios Valentino dovanos, greičiausiai jums pasiseks. Gausite, ko norite. Venera toliau keliaus Vėžio astrologinio būsto Santykių sektoriumi ir dovanos jums darnius ir malonius santykius.

Savaitės viduryje meilės planeta puikiai sutars su laimės, sėkmės ir gerovės valdovu Jupiteriu. Sulauksite ypatingo meilės prisipažinimo iš jums svarbaus žmogaus. Jo tariami žodžiai kaitins jausmus savaitgalį. Taigi, pataupykite žodžius ir jūs, kai turėsite laiko pasinadoti jų sukeltomis pasekmėmis.

LIŪTAS

Nuostabi Mėnulio pilnatis Liūto astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje savaitės pradžioje garantuos neįtikėtinas galimybes. Mąstykite, svajokite apie meilę ir santykius. Taip pat pasirūpinkite, kad jūsų galvoje besisukančios mintys būtų teigiamos ir naujoviškos. Mintys yra sėklos, o, kaip sako patarlė, ką pasėsite, tą ir pjausite.

Jeigu neturite poros, Jaunatis bus jums maloninga, padės sutikti naują ir labai įdomų žmogų. Jūsų sėkmės raktas į meilę – atviras protas.

MERGELĖ

Meilės gyvenimas turėjo pagyvėti dėl Veneros, keliaujančios Mergelių astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi. Ši savaitė paskutinė, kai čia lankosi meilės deivė. Todėl vienišiai turėtų būti itin aktyvūs ir pasinaudoti tokiu palankiu laikotarpiu.

Turintiems porą irgi palanku džiaugtis darnaus buvimo kartu akimirkomis. Savaitės viduryje tam ypač palankus laikas, nes Venera flirtuos su laimės, sėkmės ir turtų planeta Jupiteriu. Laukite gerų ir tik gerų dalykų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA