REKLAMA

Geriausia Valentino diena pagal Zodiaką

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ar jau esate pasirengę švęsti Kupidono gimtadienį? Pasirengę ar ne, išvengti Valentino dienos nepavyks, jeigu turite porą.

Astrologai pasidalijo nuorodomis, kokios dovanos ar veikla patiktų kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų. Gal šios idėjos padės nenusisukti galvos, mąstant apie staigmenas?

AVINAS

Šie pionieriai mėgsta pirmus kartus. Taigi, suplanuokite nuveikti kartu kažką, ko jis ar ji tikrai dar nėra bandę. Žinoma, pirmojo Zodiako atstovus pradžiugins keletas siurprizų, mažų netikėtų (ir nebūtinai brangių) dovanėlių.

REKLAMA

TAURAS

Geriausias būdas palepinti šio Žemės ženklo atstovus – leisti jiems patirti malonumą. Užsakykite masažą, pedikiūrą ar manikiūrą arba kartu nueikite į baseiną, leisdami mylimam žmogui pasilepinti SPA procedūromis.

Prie šios dovanos Tauro moteriai puikiai tiktų šilkinis chalatas ar apatinukas, vyrui irgi patiktų kokybiškos, natūralios, odą glostančios medžiagos apatiniai. Taip pat galite dovanoti prabangius, tarkime, ekologiško bambuko rankšluosčius abiem – sau ir partneriui.

DVYNIAI

Parašykite laišką, eilėraštį ar užrašykite atviruką, primindami pirmąsias savo patirtis kartu: susipažinimą, kelionę, kitus jums svarbius įvykius, kuriuos kasdienybės rate pamirštate. Galite išrinkti labiausiai patinkančią judviejų nuotrauką ir, ją įrėminę, įteikti ar net surinkti visą nuotraukų knygą ir ją padovanoti per Valentino dieną.

VĖŽYS

Šio ženklo atstovai pasisako už romantiką. Jeigu būna kitaip, greičiausiai tai lemia neigiama santykių patirtis. Vėžiukus pradžiuginsite mėgstamais jų skanėstais, sudėtais į dailią dėžutę arba krepšelį. Dovana bus asmeniškesnė, jei prie jos pridėsite atviruką.

Šio ženklo atstovas bus devintame danguje, jeigu palepinsite jį mėgstamu patiekalu ar gardumynu. Gyvų gėlių puokštė užburs Vėžio ženklo moterį. Atkimškite šampano ar mėgstamo putojančio vyno butelį. Jeigu švęsti, tai švęsti!

LIŪTAS

Jeigu jūsų mylimas žmogus, gimęs po Liūto ženklu, mėgsta dainuoti, padovanokite jam apsilankymą įrašų studijoje.

Arba užsakykite fotosesiją studijoje. Norintiems išsisukti nuo brangių paslaugų galima parinkti „fotogeniškiausią“ namų kampą, papuošti jį šventinėmis dekoracijomis ir patiems surengti linksmą ir nuotaikingą fotoseansą.

Bus dar linksmiau, jeigu persirengsite mėgstamais personažais. Ugninės Beždžionės metai prasidėjo! Už originalumą pelnysite jos palankumą.

MERGELĖ

Tai – vienas jautriausių ir žemiškiausių Žemės stichijai priskiriamų ženklų, bet nereikėtų manyti, kad praktiška dovana jiems tinkamiausia.

Romantika Mergelėms nesvetima, taigi paisykite jos, rinkdami dovaną mylimam žmogui. Nupirkite ką nors balto, kad pabrėžtumėte jo švaros, tobulumo siekį, ir kai ką raudono, padėkodami už aistringą ir išdykėlišką jo pusę, kurią pažįstate tik jūs.

SVARSTYKLĖS

Tik nesiveskite jo ar jos apsipirkti! Nesugebėjimas išsirinkti net iš dviejų patinkančių dalykų Svarstyklėms įvarys stresą. Tikriausiai nemanote, kad įtampa ar neigiamos emocijos tinkama dovana Valentino dienos proga?

Verčiau įteikite pastelinių spalvų gėlių puoštę Svarstyklių moteriai, o vyrui dovanokite švelnaus kvapo ir poveikio losjoną po skutimosi ar drėkiklį. Paprastai šio ženklo atstovai rūpinasi savo išvaizda ir tokią dovaną įvertins. Žinoma, nepamirškite pridėti atviruko su pažadu mylėti amžinai!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA