REKLAMA

Dvylika Zodiakų ir jų kelias į ramybę

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Nuo vasario 8 dienos prasidėjo ne tik kinų Naujieji, bet ir krikščionims svarbus laikas gavėnia. Po sočių Užgavėnių valgių tikintieji iki Velykų laikosi pasninko, atgailauja, meldžiasi ir daro gerus darbus. Bent jau taip turėtų būti.

Kuo čia dėti astrologai? Jie aptaria, kaip dvylikai Zodiako ženklų sektųsi nurimti, panirti į dvasinį pasaulį, kas jiems padėtų tinkamiau atlikti šią užduotį?

Šiuo laikotarpiu – nuo vasario pradžios iki kovo pabaigos – svarbiausia atsisakyti alkoholio, mėsos, saldumynų, tačiau gera žinia visiems – galima atrasti tokių sveikai svaiginančių ir mūsų savijautą gerinančių dalykų kaip meditacija. Tada kūnas tampa jautresnis aplinkai ir labiau atsipalaidavęs, taip pat didėja proto budrumas ir sąmoningumas.

Taigi, pasižiūrėkime į šią temą ne per religijos prizmę, o per Žuvų ženklą, kuriam priskirta globoti šią sritį, ir apžvelkime visų dvylikos ženklų santykį su šiuo Zodiaku ir dvasingumu.

REKLAMA

AVINAS

Tarp pirmojo ir dvyliktojo Zodiako ženklų, atrodytų, plyti vandenynai. Žuvų karalystėje svarbu išmokti paleisti, atsitraukti ir atsipalaiduoti. Tai labai sunku padaryti užsispyrusiems ir atkakliems Avinams.

Ar šio ženklo atstovai apskritai geba priimti Žuvų ženklo energiją? Prarają tarp dviejų Zodiakų gali sumažinti meditacija. Galima tai daryti pagal Rytų praktikas, galima skirti laiko maldai ir tai daryti reguliariai. Meditacija įmanoma ir kasdieniuose veiksmuose, kai juos atliekame sąmoningai, išlikdami budraus proto ir sąmoningi tą akimirką, įsijausdami į tai, ką darome.

TAURAS

Viena vertus, Taurai gana nesunkiai patenka į Žuvų karalystę, tačiau būna ir taip, kad šie ženklai jaučiasi kilę tarsi iš skirtingų pasaulių. Duris į dvasingesnįjį Taurams atidaro gamta. Pabuvę joje, šio ženklo atstovai nurimsta, atsiveria aplinkai, visais pojūčiais ir siela sugeria subtiliausius virpesius. Tai jiems suteikia galimybę pajausti tikrą laimę.

Pernelyg į kasdienybę, rutiną panirę Taurai atitolsta nuo Žuvų ženklui būdingo dvasingumo. Štai kodėl antrajam Zodiakui privalu nuolatos atrasti laiko pabūti gamtoje, taip atstatant ryšį tarp savęs ir pasaulio, tarp savo kūno ir dvasios.

DVYNIAI

Šio ženklo atstovai gana lengvai patenka į Žuvų arba mistikos pasaulį. Tačiau kai kuriems Dvyniams durys į jį gali būti užtrenktos prieš pat nosį. Tai vis dėl šio Zodiako dvipusiškumo, dvilypiškumo.

Daug bendraudami ir kalbėdami, Dvyniai atitolsta nuo dvasingojo Žuvų pasaulio, nes sielos virpesius ir jų atgarsius Visatoje galima išgirsti tyloje, vienumoje. Kai tam skiria laiko, smalsieji Oro stichijos atstovai geba susikaupti, rasti laiko apmąstymams, sielos „ravėjimui“, netgi meditacijai. Jeigu tik sau tai leidžia, Dvyniai gali gana lengvai patirti meditacinę būseną.

VĖŽYS

Be Žuvų ir Skorpionų, dar ir Vėžiai geba gana lengvai įplaukti į Žuvų stichiją. Jiems pažįstama paslaptinga ir turtinga dvasios ir universalios meilės Visata. Galbūt dėl to, kad durys į tą „kitą“ pasaulį Vėžiams atsidaro pakankamai lengvai, kai kuriuos Vandens stichijos atstovus tai gąsdina.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA