REKLAMA

Aštuonios „tiesos“ apie ​Vandenius

REKLAMA

Santykiai su šio horoskopo ženklo atstovais gali tapti tikru iššūkiu. Jei gyvenate su Vandeniu, pasiruoškite nuolat tobulėti, keistis ir atsikratyti trūkumų. Priešingu atveju, anot Womanitely.com, santykiai tikrai neteiks džiaugsmo.

 Štai, ką vertėtų žinoti, jei pamilote Vandenį:

1. Venkite dramų

Vandeniai negali pakęsti tų, kurie nuolatos nepatenkinti savo gyvenimu arba itin mėgsta santykių dramas. Bet kokie jūsų nusiskundimai ar dejonės dėl problemų Vandeniams absoliučiai nerūpi, todėl nė nemėginkite jiems guostis.

2. Duokite jiems erdvės

REKLAMA

Erdvės jiems reikia kaip žuvims vandens. Vandeniai negali pakęsti lipšnumo ir vengia „prilimpančių“ asmenybių. Jei jūsų partneris prašo suteikti jiems daugiau erdvės, net nemėginkite elgtis priešingai.

3. Niekuomet neslėpkite savo jausmų

Jei taip elgsitės, Vandeniai tų jausmų nepastebės, tačiau ne iš savanaudiškumo, o todėl, kad nėra itin pastabūs. Nekaltinkite jų šaltumu, o pasikalbėkite ir pasidalykite emocijomis.

4. Vertinkite jų unikalumą

Vandeniai dažniausiai būna jausmingi, kūrybiški ir artistiški žmonės, kuriuos kartais sunku suprasti, tačiau jie visada tikisi kitų įvertinimo. Jie laukia, kad kiti pastebėtų jų atradimus, elgesį ir viską, ką jie daro. Jei jūsų partneris atrodo keistokas ar kiek pašėlęs, tai dar nereiškia, kad su juo kažkas ne taip. Tokia jau ta Vandenių prigimtis.

5. Prisitaikykite prie jų dienotvarkės

Vandeniai – užimti žmonės. Net kai jie nieko nedaro, jie vis tiek jaučiasi labai užsiėmę. Jie be galo myli save ir mano, kad dirba daugiau už kitus, todėl tikisi, kad ne jie patys, o aplinkiniai taikysis prie jų darbotvarkės.

6. Romantikos jiems reikia labai mažai

Vandeniai mėgsta romantiką, tačiau labai mažais kiekiais. Žvakės, muzika, dovanos ar pasivaikščiojimai jūros pakrante mėnesienoje – ne jiems.

7. Būkite savimi

Vienas geriausių Vandenių bruožų – jie priima žmones tokius, kokie jie yra, neteisdami ir nevertindami jų. Lygiai taip pat Vandeniai nemėgsta nesąžiningų žmonių ir sunkiai atleidžia tiems, kurie juos įskaudina.

8. Būkite atviri

Jokios magijos ar paslapties čia nereikia, tiesiog būkite atviri, ką bedarytumėte ar besakytumėte. Vandeniai itin vertina abipusį pasitikėjimą. Be šito, santykiai bus pasmerkti žlugti.

Alfa.lt 

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA