REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmosios kovo mėnesio dienos pradžiugins Aviną gera atmosfera namuose. Jis nuoširdžiai skubės po darbo grįžti į savo lizdą, kur jo nekantriai lauks artimieji.

Jeigu Avinas gyvena vienas, jam tikrai verta aplankyti tėvus ir kitus artimus žmones. Jie nuoširdžiai džiaugsis tokiu vizitu ir priims jį kaip brangų svečią. Šie susitikimai Avinui bus labai naudingi.

Mėnesio viduryje Avinas sužinos trokštamą naujieną. Jeigu yra kažkas, dėl ko jis senokai nerimauja, tai tuo metu problema išsispręs arba jis gaus informacijos, kaip ją panaikinti lengvu ir neskausmingu būdu.

REKLAMA

Paskutinę kovo mėnesio dekadą Avinui patartina ilsėtis nuo kasdienių rūpesčių ir darbų. Jam nebūtinai reikės išeiti atostogų ar pasiimti kelias laisvas dienas, užteks įdomių laisvalaikio pramogų, pavyzdžiui, gero filmo, spektaklio, koncerto, vertingos knygos. Tokiu būdu praleistas laikas padės Avinui atsiriboti nuo rutinos ir patirti naujų malonių emocijų.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Avinui: 2, 9, 17, 22.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Avinui: 3, 11, 29.

TAURAS

Kovo mėnesį Taurui patartina atsisakyti išvykų ar kelionių už savo miesto ar rajono ribų. Jeigu jis bus siunčiamas į komandiruotę darbo reikalais, reikia surasti priežastį, kaip atsisakyti ar nukelti kelionę vėlesniam laikui.

Mat bet kokios kelionės kovo mėnesį Taurui gali baigtis bėdomis, sveikatos sutrikimais ar materialiniais nuostoliais. Jį gali apvogti, apiplėšti, gudrumu išvilioti pinigus. Jis gali per išsiblaškymą prarasti vertingus daiktus, sudaryti nepalankias sutartis svetimame mieste. Tai – vienintelis įspėjimas Taurui. Visais kitais atžvilgiais kovo mėnuo jam bus ramus ir net visai neblogas.

Darbe Taurui patartina nelikti nuošalyje. Jeigu jis stengsis būti dėmesio centre, garsiai skelbti į galvą šovusias idėjas ir pranešinėti visiems apie sėkmingai realizuotus planus, bus didelė tikimybė, kad jį pastebės vadovai ir tinkamai įvertins.

Taurui derėtų nepamiršti savo naminių augintinių ir skirti jiems pakankamai dėmesio, ypač antroje mėnesio pusėje.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Taurui: 5, 8, 16, 21.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Taurui: 9, 14, 30.

DVYNIAI

Dvynių kovo mėnesį laukia malonūs netikėtumai. Tai gali būti pribloškiančios naujienos apie giminaičius ar artimuosius, brangios dovanos, malonūs ir jaudinantys susitikimai, naujos pažintys.

Vienišiems Dvyniams patartina būti atidiems. Didelė tikimybė, kad kovo mėnesį jiems pasitaikys šansas susipažinti su sielai artimu žmogumi. Tačiau verta prisiminti, kad ne visada mums likimo skirti žmonės būna panašūs į filmų herojus ar idealius svajonių partnerius.

Jei Dvyniai svajoja apie ilgakoję blondinę ar mėlynakį Apoloną, tai dar nereiškia, kad realiame gyvenime jie sutiks būtent tokį idealą. Kur kas didesnė tikimybė bus sutikti normalios išvaizdos vidutinio ūgio šateną ar brunetę, su kuriuo ar kuria jiems bus labai gera.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA