REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Dvyniams patartina nebijoti permainų. Jos netikėtai nustebins mėnesio viduryje ir gali būti labai malonios. Pokyčių gali įvykti darbe ar asmeniniame gyvenime. Juos reikia sutikti lengvai ir su džiaugsmu.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Dvyniams: 9, 11, 13, 26.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Dvyniams: 10, 19, 30.

VĖŽYS

Kovo mėnesį Vėžiui patartina kuo mažiau sėdėti namuose. Pavasario pradžia – puikus metas pažinti pasaulį ir stebėti, kaip bunda gamta. Geriausia būtų nusipirkti dviratį ir pasivažinėti po apylinkes arba vaikščioti pėsčiomis po miestą, lankytis renginiuose, apžiūrėti parodas. Vėžiui kovo mėnuo – geras laikas tolimesnėms kelionėms ir komandiruotėms ar išvykoms su draugais.

REKLAMA

Darbe Vėžiui patartina patausoti jėgas, galima pasiimti atostogų ar kelias laisvas dienas. Nors jis dar nejaučia nuovargio, bet turėtų žinoti, kad netrukus pajaus. Todėl geriau būtų jam iš anksto užkirsti kelią, kol dar yra jėgų ir nenukentėjo sveikata.

Kovo mėnesį Vėžiui nepatartina skolintis pinigų ir imti paskolas. Jeigu jis nekantrauja įsigyti brangų daiktą, tai privalo palaukti, kol sutaupys jam reikalingų asmeninių lėšų. Bet koks pirkinys gali palaukti, neverta skubinti įvykių, skolintis pinigų. Svetimi pinigai jam šiuo metu laimės neatneš, tik pridarys nemalonumų.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Vėžiui: 9, 14, 19, 28.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Vėžiui: 12, 18, 31.

LIŪTAS

Kovo mėnuo Liūtui bus palankus pataisyti santykiams su artimaisiais žmonėmis. Jeigu jie buvo pašliję, tai Liūtui derėtų pirmam žengti žingsnį link susitaikymo su asmeniniu, su kuriuo anksčiau pykosi. Pasaulis po to prašviesės. Liūtas galės pajausti palengvėjimą ir maloniai bendrauti su artimaisiais ir draugais.

Liūtui patartina suvaldyti savo mintis, paanalizuoti problemas, kurios jam neduoda ramybės, ir suvokti, kad nieko tragiško nevyksta, kad jis pats prisigalvoja sau sunkumų ir tariamų nesėkmių. Kovo mėnesį jis gali nusiraminti, nes nieko bloga jam neatsitiks, todėl nerimauti iš anksto neverta.

Pavasario pradžioje Liūtas turėtų daugiau dėmesio skirti sveikatai. Kad ir kokio amžiaus jis būtų, niekada nevėlu pradėti mankštinti kūną. Liūtui geriausiai tiktų joga ir pilateso pratimai. Mankštindamasis jis ne tik sustiprins raumenis ir įgaus gražias kūno formas, bet ir pailsins galvą.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Liūtui: 6, 12, 18, 26.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Liūtui: 4, 10, 31.

MERGELĖ

Mergelei kovo mėnesį patartina būti nuoširdesnei ir atviresnei su aplinkiniais, drąsiau reikšti jausmus. Reikėtų garsiai pritarti geriems kitų žmonių veiksmams, priimtiems sprendimams ir pagirti juos, kai jie būna to verti. Tokiu būdu ji galės skatinti kitus geresniems darbams ir didesniems laimėjimams.

Mergelei derėtų nebijoti išsakyti nepasitenkinimą žmonėmis, kurių poelgiai jai atrodo neteisingi. Neretai piktadariai klesti tik dėl to, kad niekas neišdrįsta jų sudrausminti. Jeigu jos akyse kas nors įžeis ar pažemins kitą asmenį, Mergelei reikėtų drąsiai stoti ginti neteisingai nuskriaustojo. Visuomenė ją palaikys, todėl jai pavyks lengvai apginti teisybę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.