REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Santuokoje gyvenančiai Mergelei reikėtų pasvarstyti, kokį malonų siurprizą ji galėtų pateikti savo antrajai pusei. Neverta pirkti brangios dovanos. Gražūs žodžiai, netikėta pagalba ar savo rankomis padarytas daiktas pradžiugins labiau už brangias dovanas ir sustiprins poros ryšį.

Mėnesio pabaigoje Mergelė gali gauti papildomų pajamų, premiją, išlošti loterijoje ar praturtėti iš pelningo sandėrio.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Mergelei: 1, 6, 12, 28.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Mergelei: 10, 21, 30.

SVARSTYKLĖS

REKLAMA

Susituokusioms Svarstyklėms kovo mėnesį reikėtų susimąstyti apie giminės pratęsimą. Pavasario pradžia – puikiausias metas planuoti šeimos padidėjimą ir pastoti. Jeigu jūs senokai trokštate susilaukti palikuonių, šį mėnesį jums turėtų pasisekti.

Darbe Svarstyklės sulauks džiugių naujienų. Galbūt planai, kuriuos jos kūrė anksčiau, bus sėkmingai patvirtinti, ilgalaikis projektas užbaigtas, ataskaitos priimtos, nauja pelninga sutartis sudaryta. Bet kokį sąžiningą ir kruopštų darbą lydės sėkmė.

Svarstyklėms derėtų laiku prisiminti šeimos šventes ir artimųjų bei draugų gimtadienius. Mat jų artimieji jau ne sykį priekaištavo dėl tokio užmaršumo. Tokių nesusipratimų ir nemalonumų bus galima išvengti, jeigu Svarstyklės tvarkingai susirašys į kalendorių visus brangių žmonių gimtadienius ir šeimos šventes.

Svarstyklės pavasario pradžioje pajaus sustiprėjusį polinkį į meną, joms reikėtų kiekvieną savaitgalį apsilankyti kokiame nors kultūriniame renginyje, koncerte, spektaklyje, parodoje, paskaityti mėgstamų poetų eiles. Grožis ir menas suteiks joms sparnus.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Svarstyklėms: 10, 13, 14, 27.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Svarstyklėms: 16, 21, 25.

SKORPIONAS

Skorpionui patartina prisiminti visus artimus žmones, su kuriais jis prarado ryšį ar kurių seniai nematė. Tai gali būti buvę kolegos, draugai, kurie gyvena netoliese. Jiems derėtų bent paskambinti, pasiteirauti, kaip gyvena, kokia jų sveikata, ką veikia, ir galbūt susitarti dėl susitikimo.

Skorpionui, kuris turi savo verslą, derėtų būti atsargiam. Didelė tikimybė, kad jį ketina apgauti konkurentas ar net pavaldinys. Kažkas nori išvilioti iš jo pinigus ar nutekinti svarbią informaciją varžovams.

Kad to išvengtų, jam reikia tvirtai laikyti įmonės vairą savo rankose, kruopščiai viską tikrinti ir prižiūrėti, niekuo aklai nepasitikint. Verta pasidomėti, kuo užsiima pavaldiniai, koks jų akiratis ir kokių neišnaudotų potencialių sugebėjimų jie turi. Didelė tikimybė, kad Skorpionas pats suklydo: suteikė per didelius įgaliojimus to nevertiems asmenims ir per daug sumenkino talentingus.

Tam, kad sėkmingai išspręstų visas problemas ir pakeltų visus rūpesčius, Skorpionui reikėtų saugoti sveikatą ir sąmoningai pasirūpinti reguliariu poilsiu. Jėgas jis galės atgauti leisdamas laisvalaikį su šeima ir draugais.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Skorpionui: 7, 12, 15, 23.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Skorpionui: 10, 30 ir 31.

ŠAULYS

Šauliui pavasario pradžioje patartina vengti atsitiktinių ryšių. Jie gali turėti nemalonių pasekmių. Didelė tikimybė, kad jį kažkas bandys apgauti, šantažuoti ar panaudoti prieš jį klasta išgautą informaciją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.