REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Kovas Šauliui turės būti pasikeitimų mėnuo. Jam reikėtų kritiškai apžiūrėti save veidrodyje ir paanalizuoti savo pastarojo meto gyvenimą. Ar viskas gerai? Ar viskuo jis patenkintas? Gal atėjo laikas pasikeisti? Ieškoti naujo stiliaus, šukuosenos, nusipirkti naujų drabužių, atsikratyti žalingo įpročio, pakeisti įprastą dienos ritmą, atnaujinti interjerą?

Net pagalvoti apie naują darbą, jei senasis jo netenkina, metas bus tinkamas. Galbūt jis dirba ne pagal savo specialybę ir išsilavinimą? O gal jis svajoja pakeisti profesiją? Tada būtų pats laikas pradėti vėl mokytis. O galbūt jam reikia susirasti naują hobį?

Bet kuriuo atveju kovas Šauliui turi būti permainų mėnuo. Ir geriausia būtų permainas pasirinkti pačiam, nelaukiant kol jas parinks likimas. Viskas, kam jis pasiryš ir ką pradės daryti kovo mėnesį, jam pavyks.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Šauliui: 5, 13, 19, 28.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Šauliui: 7, 15, 26.

REKLAMA

OŽIARAGIS

Ožiaragiui patartina stengtis būti savimi. Tikriausiai jis jau kurį laiką žaidžia, matuodamasis kito žmogaus kaukę. Net jeigu svetimas vaidmuo jam patiko, derėtų nepamiršti, kad jo geriausias bruožas yra natūralumas.

Kuo ilgiau jis apsimetinės geresniu, kuo ilgiau vaidins, tuo labiau nutols nuo tikrojo savęs. Verta prisiminti, kad neįmanoma patikti visiems. Jeigu kažkas nepatenkintas jumis, tai yra tik jo asmeninė problema.

Kovo viduryje Ožiaragis gali sėkmingai investuoti pinigus ar pradėti savo verslą. Jis gali skolintis pinigų, imti paskolą, pirkti nekilnojamąjį turtą. Tuo metu paaštrės jo įžvalgumas finansiniuose reikaluose. Jis gali rizikuoti net stambiomis sumomis, žvaigždės nulems jam gerą pelną.

Mėnesio pabaigoje Ožiaragiui patartina kuo daugiau laiko praleisti su šeima ir brangiais žmonėmis. Bendri pietūs, pasivaikščiojimai, pramogos suartins juos ir sustiprins jų dvasinį ryšį.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Ožiaragiui: 5, 12, 15, 26.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Ožiaragiui: 9, 11, 30.

VANDENIS

Kovo mėnesį Vandeniui patartina nesėdėti namuose. Kad ir kuo jis užsiimtų namuose ir darbe, nuostabus pasaulis jo lauks už durų. Vandeniui rekomenduojama nutaikius palankų momentą apsirengti šiltai ir skubėti į lauką pasitikti nuotykių.

Mėnesio viduryje Vandeniui nereikėtų piktnaudžiauti gardžiu, bet nesveiku maistu – riebiais, keptais ar saldžiais produktais. Pagundos jo tykos kiekviename žingsnyje, o skrandis ir žarnynas bus ypač jautrūs netinkamam maistui, todėl virškinimo sutrikimų jis galės išvengti tik sąmoningai sveikai maitindamasis.

Vandeniui bus naudinga susitikti su draugais. Kad ir kaip jis užsiėmęs savais reikalais, visa galva pasinėręs į savo rūpesčių verpetą ir visai neturi laiko, reikia prisėsti, mintyse peržiūrėti draugų sąrašą ir pasistengti susitikti su tais, kurie jam brangūs, paskambinti seniai matytiems. Bendravimas su draugais suteiks naujų jėgų, impulsų naujiems žygiams ir bus labai naudingas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA