REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Palankiausios kovo mėnesio dienos Vandeniui: 2, 6, 16, 24.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Vandeniui: 8, 19, 30.

ŽUVYS

Jeigu nesusituokusių Žuvų gyvenime yra atsiradęs mylimas žmogus, kovo mėnesį tinka jį pristatyti tėvams ir supažindinti su draugais. Kam slėpti savo laimę nuo artimųjų?! Reikėtų drąsiai su kitais pasidalyti džiaugsmingomis naujienomis.

Susituokusios Žuvys turėtų atidžiau įsižiūrėti į antrąją pusę ir skirti jai daugiau dėmesio. Pavasario pradžia padės poroms atgaivinti santykius ir pakurstyti priblėsusią meilės liepsną, tik reikia dėl to truputį pasistengti.

REKLAMA

Žuvims patartina nepamiršti savo tiesioginių pareigų. Nors jų asmeninis gyvenimas pavasario pradžioje bus gerokai įdomesnis už darbą, niekas jų nepavaduos ir neatleis nuo įsipareigojimų. Todėl reikia stengtis sąžiningai ir laiku atlikti visas užduotis, kitaip nepavyks išvengti nemalonumų su valdžia. Lengvabūdiškumas ir atsainumas darbe gali baigtis atleidimu.

Jeigu Žuvys turi savo verslą, jam dabar reikia skirti ypač daug dėmesio. Nieko negalima palikti savieigai. Vos tik Žuvys atsipalaiduos ir susitelks į savo širdies reikalus, pavaldiniai pradės tinginiauti ir nebesistengti, verslas ims sparčiai smukti.

Kovo mėnesio pabaigoje Žuvys iš senų pažįstamų sulauks netikėtos naujienos.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Žuvims: 6, 12, 18, 24.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Žuvims: 1, 8, 30.

Parengė Gražina Vasiliauskienė / Alfa.lt

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.