REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Dėmesio, stogas čiuožia žemyn… Šią savaitę jums būtina atrasti priimtiną emocijų nuleidimo būdą. Jeigu manote, kad patys nesusitvarkysite, ieškokite patarimo ir pagalbos šeimoje ar tarp draugų. Labai gerai užsiimti neįdomiais kasdieniais darbais, kurie įtraukia ir nuramina.

Svarbiausia prilaikyti arklius iki ketvirtadienio, o tada jau imsite sugrįžti į save – juokausite, vėl trokšite nuotykių ir naujovių. Aplinkiniai negalės nuo jūsų atsitraukti. Dabar tikėkitės ne tik įkvėpimo, bet ir romantikos. O savaitgalį verčiau atsipalaiduokite, leiskite pailsėti savo protui ir kūnui. Pasportuokite ar pan.

Laiminga savaitės spalva. Smėlio spalva, kiti žemės tonai gerai veiks ir ramins.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 18, 24, 29, 30, 32 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba greitai spręsti kasdienes problemas ir lengvai eina per gyvenimą.

TAURAS

Tik netramdykite savęs. Gali kilti problemų išreiškiant jausmus, bijosite pasirodyti silpni. Nieko tokio kartais tokiais pabūti ir pasiguosti tiems, kuriais pasitikite. Jie labai norės jums padėti, dėl ko nuoširdžiai nustebsite. Neįtikėtina, kiek gebate duoti, bet taip sunkiai mokotės priimti!

Ketvirtadienį ir penktadienį jūsų atkaklumas gali būti suprastas kaip užsispyrimas. Kai kas jūsų aplinkoje gali tiesiog mėginti ieškoti priežasčių ginčui. Kaip sakoma, kai nori muštis, lazdą visada surasi. Nesileiskite provokuojami! Šį savaitgalį toli nueisite, pasinaudoję savo natūraliais neatremiamais kerais.

Laiminga savaitės spalva. Saulės geltona pakels nuotaiką, ypač, jei kas sunervins.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 14, 19, 22, 29, 31 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kurio jokie smūgiai neišmuša iš pusiausvyros.

DVYNIAI

Vienu metu galvoje išlaikyti gausybę detalių – nuo būtinų darbų ar pirkinių sąrašo iki visų asmeninio biudžeto punktų – Dvyniams nėra sunku, tai įprasta. Šios savaitės pradžioje jums ypač pravers šis gebėjimas. Venkite diskutuoti su savimi, stengtis viskam atrasti logiškus paaiškinimus, tada tikrai daug nuveiksite.

Iki ketvirtadienio turėsite atlikti daugybę užduočių. Laiko linksmybėms ar laisvalaikio malonumams tiesiog neliks. Tačiau bent trumpam išnaudokite progas išgerti kavos ir paplepėti su bendraminčiais.

Savaitgalį pamėginkite atnaujinti ryšius su kai kuo, kam vis nerasdavote laiko, – draugu ar šeimos nariu. Ypač tai svarbu, jeigu į jūsų bendravimą įsiterpė nesusipratimų ir nesusikalbėjimų.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna padės įsiklausyti į save, išgirsti, ką šnabžda intuicija.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 12, 29, 33, 37, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nesinervina, jeigu kažkas vyksta ne taip, kaip planavo.

VĖŽYS

Savaitei prasidėjus, sprogsite nuo energijos ir naujų idėjų. Norėsite jas tučtuojau įgyvendinti. Viskas gerai, tik beskubėdami nestumdykite visų į šalis. Intuicija padės atsirinkti, kurių idėjų verta imtis pirmiausia, tada galėsite nesiblaškydami ir nesitaškydami judėti į priekį.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA