REKLAMA

Geriausios 2016 metų dienos sveikatai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Marso metai mums suteikia daugiau energijos ir užsispyrimo siekti savų tikslų. Raudonoji planeta taip pat atsakinga už mūsų sveikatą ir savijautą. 2016 metais natūralu jaustis stipriais ir aktyviais. Tai patinka metų valdovui Marsui ir jis tai skatina.

Dabar įmanoma atsikratyti įvairiausių sutrikimų ir trukdžių, kurie neleidžia mums džiaugtis gyvenimu visomis jėgomis. Per ateinančius mėnesius iki pat rudens Marso planeta kursuos tarp dviejų Zodiako ženklų grupių. Pirmą pusmetį jėga ir energija ji apdovanos šešis ženklus, o kitą pusę metų – likusius šešis.

Tai nereiškia, kad Marsui palikus jūsų ženklą subliūkšite kaip balionai. Astrologai stengiasi jums padėti, išskirdami dienas, kuriomis jausitės ypač stiprūs ir sveiki, kuriomis geriausia užsiimti sveikatinimosi procedūromis ir dar labiau stiprinti sveikatą.

AVINAS

REKLAMA

Bendrai paėmus, 2016-ieji bus labai stiprūs metai. Savo planetos Marso valdomu laikotarpiu jausitės tvirti ir kupini jėgų. Jeigu išryškės senų sveikatos sutrikimų ar išlįs užmestos ligos, šiemet palanku sutelkti valią, visas fizines ir dvasines jėgas ir pamėginti tai įveikti.

2016 metais būsite labai aktyvūs. Gal net užsibrėšite nuveikti daugiau, negu galite, todėl labai svarbu, kad suplanuotumėte (taip, taip!) ir poilsio akimirkų, ramybės fazių, per kurias atgautumėte jėgas.

Stipriausios 2016-ųjų dienos. Peršalimai neturėtų padaryti jums didelės žalos, nes greitai atgausite formą. Nuo kovo 6-osios Avino ženklo valdovas bus jums palankus. Nuo tada viskas eisis lengviau.

O kai kovo 20-balandžio 18 d. Avino ženkle svečiuosis Saulė, išvis sužydėsite. Jausitės gerai, sveikata bus puiki. Jeigu kurį  laiką kamavo galvos skausmai, jie turėtų dingti. Apims toks jausmas, lyg kas būtų jus atjauninęs ir išlaisvinęs.

Tinkamiausios poilsiui dienos. Nuo rugpjūčio 2-osios Marsas skatins džiaugtis gyvenimu. O saulė, lankydamasi Liūte, iki pat mėnesio pabaigos, rugpjūčio 22 d., dovanos jums daugiau jėgų ir pasitikėjimo savimi.

Dabar labai tinka rimčiau sportuoti, daugiau iš savęs reikalauti, nes… jūs tai galite. Tai tinkamas laikas terapinėms procedūroms, jeigu turite stuburo problemų. Marsas iki pat rugsėjo 26-osios užlies jus gydančia energija.

Superdienos: balandžio 7 ir 8 d. palankiausios įvairioms procedūroms, padedančioms atgauti jėgas. Labai geros – gruodžio 9 ir 10-oji.

TAURAS

Šiemet turėtumėte jaustis stipresni nei bet kada. Marsas išjudins jus iš sąstingio, suteiks jėgų veikti. Būtinai pradėkite sportuoti, daugiau judėti, įveikite tingulį ir marš nuo sofos! Visa, kas jums keldavo rūpesčių, trukdė mėgautis kūno stiprybe ir sveikata, dabar lyg ranka kas nubrauks!

Stipriausios 2016 metų dienos. Visomis kūno ląstelėmis jausite, kaip kylate aukštyn, stiebiatės ir jaučiatės vis geriau. Nuo kovo 5 d. palankus Marso ir Saulės išsidėstymas Tauro ženklo atžvilgiu jo atstovams atneš daugiau energijos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA