REKLAMA

​Kovo prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kovo mėnesį svarbiausia užduotis – išlyginti pusiausvyrą tarp „aš“ ir „tu“ arba „aš“ ir „mes“.

Pirmąjį kalendorinį pavasario mėnesį valdo Metalinis Kiškis. Jam rūpi, kad įsivyrautų harmonija tarpusavio santykiuose, jis pabrėžia, kad svarbu likti ne teisiems, bet laimingiems ir mylimiems, rūpintis vieni kitais.

Metų valdovei Beždžionei tai nelabai patiks, nes jai nepatinka per didelis artumas. Tačiau šie du – mėnesio ir metų – valdovai nebūtinai yra priešai, jie gali veikti darniai. Juk mums visiems svarbu jausti palaikymą iš artimų žmonių, darbo aplinkos, kad galėtume sugalvoti naujų idėjų, jas įgyvendinti ir taip save realizuoti.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Jaukios akimirkos

Kovo mėnesį jaustis gerai padės kantrybė ir jautrumas. Nesvarbu, ar bendrautumėte su vadovu, verslo partneriu ar šeimos nariu, pirma įsiklausykite, ką iš tiesų jie sako, ką turi galvoje. Nepulkite prieštarauti ar apiberti pasiūlymais ir patarimais.

Jeigu sąžiningai ir teigiamai nusiteiksite kitų atžvilgiu, patys taip pat sulauksite ir palaikymo, ir pritarimo. Tada kovas išties bus gana jaukus, geras mėnuo tiek namuose, tiek darbuose.

JAUTIS

Norų mugė

Jaučiams, žinoma, geriausia, kai jų niekas neskubina, kai jie gali saugiai judėti savu ritmu. Vis dėlto, jeigu kovą sumanėte kažką keisti, svarbu tai daryti įsiklausius į save, savo vidinį balsą, o ne išorinį patarėjų chorą.

Kai gausite savo sielos ar širdies atsakymą, tik tada kalbėkitės su jums svarbiais žmonėmis, papasakokite jiems apie savo norus, planus. Galbūt jie tik ir laukia šio ženklo, kad galėtų jus padrąsinti ir palaikyti.

TIGRAS

Ieškomas atidumas!

Mėnesio valdovas Kiškis padrąsins Tigrus būti atviresniems, atidesniems juos supantiems žmonėms. Jeigu bus švelnesni, pasirengę kompromisams, jiems lengviau seksis bendrauti ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir darbe.

Darbo aplinkoje kovo mėnesį reikėtų būti itin diplomatiškiems. Streso išvengsite, jeigu sugebėsite matyti ne tik savo poziciją, bet atsižvelgsite ir į kitų žmonių poreikius. Taip greičiau pasieksite išsvajotą tikslą.

KIŠKIS

Strategiškai

Kovo mėnesį Kiškio metais gimusieji turėtų mąstyti protingai, strategiškai. Šiuo metu jie labiau nei bet kada gebės atskirti grūdus nuo pelų. Šiuo laikotarpiu palanku atsikratyti nemalonių užduočių, jas atlikti ir pamiršti. Taip pat derėtų aiškiai parodyti, kas jums patinka ir tinka, o kas – ne.

Meilės reikaluose gali būti gana ypatingų momentų, kai širdis plazdės krūtinėje. Kovo mėnesį būsite jautrūs ir drąsūs, todėl sugebėsite elgtis taip, kaip reikia, kad pasiektumėte savo.

DRAKONAS

Širdimi, ne protu

Drakonams būna ir geresnių mėnesių, nes jie mėgsta viską daryti patys. Kovą šio mėnesio valdovas ragins daugiau bendradarbiauti, eiti į kompromisus. Dabar bus svarbi širdies šiluma, rūpestis, jautrumas, užuojauta.

REKLAMA