REKLAMA

​Kovo prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Venkite daryti kitiems spaudimą, kad tik viskas vyktų pagal jus. Taip pat astrologai perspėja kovą nerizikuoti investuojant, verčiau rinktis saugų ir protingą variantą, nesusivilioti dangiškais migdolais.

GYVATĖ

Įkvėpti meilei

Nors dar iškrenta sniego, nors kovas kovoja su žiema už pavasarį, į jūsų širdį, panašu, jis jau atėjo. Gyvatės metais gimusieji pirmąjį kalendorinio pavasario mėnesį bus nusiteikę pažinti meilės įvairiapusiškumą.

Vienišiai, jeigu tik sugebėtų save parodyti tinkamoje šviesoje, galėtų išlošti „aukso puodą“ meilės loterijoje. Tačiau savaime nieko nevyks, teks parodyti iniciatyvą. Tiek darbe, tiek asmeniniuose reikaluose vadovaukitės tokiu principu – kas nerizikuoja, tas gal nepralaimi, bet nieko ir nelaimi.

REKLAMA

ARKLYS

Emocinės parabolės

Kai kurie Arklio metais gimusieji kovo mėnesį gali atsidurti tikrose emocijų sūpynėse. Greičiausiai taip nutiks tiems, kurie yra nepatenkinti savimi, kuriuos užvaldė neigiamos mintys.

Neleiskite joms jūsų stabdyti. Pamėginkite išaugti iš savo baimių, viso to, kas jums trukdo judėti į priekį. Atraskite tam savyje drąsos.

Meilės fronte galimi pozityvūs pokyčiai. Jeigu vis dar ieškote geresniosios savo pusės, galite ir surasti. Turintiems porą taip pat bus pakankamai romantiškų akimirkų.

OŽKA

Širdies šiluma

Kovo mėnesio valdovas Kiškis visiškai atlieps Ožkos metais gimusiųjų būdą. Ji su džiaugsmu stengsis padėti tiems, kuriems tos pagalbos reikia.

Aplinkiniai šio ženklo atstovų pastangas vertins, todėl kovo mėnesį Ožkos Zodiako atstovai gali sulaukti pripažinimo ir aplinkinių atsidavimo ženklų.

Toks Ožkų noras bendrauti, geranoriškumas bus įvertintas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Jis sustiprins vienybės pojūtį su kitais žmonėmis. Tik vienintelis patarimas – neleiskite, kad jumis naudotųsi.

BEŽDŽIONĖ

Pasirinkimai

Beždžionės metais gimusieji yra pratę nuolatos judėti įvairiomis kryptimis. Tačiau kovo mėnesį jos tarsi plėšysis į kairę ir dešinę, nes nežinos, kam čia geriau atidavus savo jėgas – darbui ar asmeniniams reikalams. Geriausia būtų, kad jų užtektų abiem.

Būtina atrasti laiko ir skirti dėmesio savo mylimiesiems, juos išklausyti, paglostyti, padrąsinti. Pamatysite, liks pakankamai laiko susidoroti su užduotimis darbe. Be to, čia galite tikėtis kolegų palaikymo ir pagalbos.

GAIDYS

Pastabumas

Pastaruoju metu Gaidžio metais gimusieji galėjo jaustis nesuprasti. Kovo mėnesį astrologai jums pataria ir nesistengti nieko įrodinėti, pataupyti energiją ir nervus.

Verčiau atsitraukite, mažiau veikite ir daugiau stebėkite, tai padės geriau suvokti kitų žmonių poreikius. Dabar svarbu pastebėti ne skaičius, faktus, o jausmus, tikrąsias žmonių poelgių šaknis.

ŠUO

Kūrybingas etapas

Metų valdovė Beždžionė šį mėnesį jus apdovanos kūrybiniais impulsais, padės daryti impulsyvius sprendimus. Kovą ji pataria įsiklausyti į savo vidinį balsą, labiau kliautis intuicija. Dabar jums vertėtų labiau paisyti savo interesų ir pasirūpinti savimi. Kovo mėnesį ne tik būsite kūrybingi ir kupini idėjų, bet jums ir puikiai seksis tas idėjas įgyvendinti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA