REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (kovo 7-13 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Greičiausiai šią savaitę būsite nusiteikę neįprastai romantiškai. Jausite stiprų poreikį su mylimu žmogumi pajausti dvasinę vienybę. Kūniška jungtis – gerai, ji reikalinga, bet dabar norėsite dar daugiau, persikelti į sielų bendrystės lygmenį.

Galbūt su mylimuoju nutarsite dalyvauti kokioje nors dvasinėje veikloje ar rituale, o gal tiesiog atitrūksite nuo kasdienybės chaoso ir ramiai pabūsite dviese, kai girdėsite ne tik vienas kitą, bet ir savo sielos balsą.

TAURAS

REKLAMA

Šią savaitę norėsite pasilinksminti su mylimuoju, sudalyvauti kokiame nors nuotaikingame renginyje. Galbūt nueisite į koncertą, filmo premjerą ar dalyvausite kieno nors šventėje.

Kursite planus su artimu žmogumi nuveikti ką nors kūrybiško, gal kartu kažką ištapyti, dekoruoti, sukurti. Kai kurie nutars patyrinėti dvasines teorijas ir praktikas, aptars su partneriu, kas kuriam jose svarbu. Šios diskusijos ar bendros paieškos itin sustiprins tarpusavio ryšį.

DVYNIAI

Daugiausia pasitenkinimo jausite iš partnerio sulaukę pritarimo, palaikymo ir pastiprinimo, siekiant karjeros tikslų. Tai padidins jūsų pasitikėjimą savimi, pakylės nuo žemės, o jūs partneriui pajausite dar stipresnį dėkingumą ir meilę.

Jeigu esate vieniši, žmogus, kurį labai gerbiate, kurį laikote autoritetu, gali pasisiūlyti supažindinti jus su idealiai jums tinkančiu asmeniu. Šis pasiūlymas gali būti labai netikėtas, bet būtinai jį priimkite.

VĖŽYS

Šiomis dienomis smagiausia būtų planuoti kelionę su mylimu žmogumi. Net mintimis nusikėlę į tą menamą kelionę, iškart pasijusite geriau.

Greičiausiai šiuo metu su mylimuoju daug kalbėsite apie savo svajonių keliones, apie tai, kur dar trokštate per gyvenimą apsilankyti.

Kai kurie Vėžio ženklo atstovai su partneriu keliaus kitaip: gilins, kaups žinias, jų ieškos, užsirašydami į kursus ar pasirūpindami reikiama literatūra.

LIŪTAS

Ar stipri jūsų meilė? Gali būti, kad šią savaitę ne tik jūs, bet ir partneris svarstysite, kas jus sieja, kiek stiprus yra jūsų ryšys ir jus jungianti sielų draugystė. Greičiausiai jūsų svarstymų rezultatas bus gana optimistiškas.

Turintieji partnerį savaitgalį dėmesį nuo pačių santykių gali nukreipti į poros finansinius reikalus. Galbūt kažkuris iš jūsų gaus teigiamų žinių apie pelningą investiciją ar kitokių naujienų apie sąskaitos didėjimą.

MERGELĖ

Šią savaitę visa suksis apie santykius. Pirmiausia todėl, kad jos pradžioje vyks Saulės užtemimas jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Tai reiškia galimą naują pradžią ne tik vienišiams, bet netgi ilgai kartu esančioms poroms.

Iki šeštadienio aplinkybės klostysis taip, kad kartu jausitės vis geriau ir laimingesni. Tikėkitės, kad šis džiaugsmas truks ne savaitę ir ne dvi, iki pat balandžio pradžios.

SVARSTYKLĖS

Kai kuriems šio ženklo atstovams „gresia“ tarnybinis romanas. Jeigu jaučiate kolegai trauką, jeigu manote, kad tai daugiau nei tarpusavio fizika ir chemija, o jis ar ji yra artima siela, iš to gali kai kas išeiti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA