REKLAMA

​Kovo meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kovo 5 dieną Marsui įėjus į Šaulio ženklą, daugelis mūsų užsikeps naujų potyrių meilėje ar su mylimu žmogumi. Trokšime linksmybių ir žaidimų, o taip pat – rimtesnių atradimų dvasiniu ir filosofiniu aspektais. Į šias paieškas leisimės ne vieni, o su partneriu.

Kovo 12-ąją Venera įeis į Žuvis, tarp partnerių skatindama dar didesnę sielų draugystę, bendrumų paiešką. Meilei ir romantikai palankiausia kovo 20 diena, kai susitiks meilės planeta Venera ir svajonių, sapnų, iliuzijų valdovas Neptūnas. Panirkite į meilės pasaką!

AVINAS

Beveik visą kovo mėnesį saugosite savo asmeninio gyvenimo privatumą, slėpsite (ar mažiau kalbėsite, rodysite) savo meilės, santykių reikalus. Galbūt tai lems ir mylimo žmogaus noras kai ką pasaugoti, nuslėpti, neviešinti.

REKLAMA

Kai kurie Avino ženklo atstovai galbūt ir patys turės ką slėpti, gal bus užmezgę santykius, apie kuriuos nenorės, kad kas sužinotų. Kovo viduryje galimas susidūrimas su aplinka, kai jus galimai mėgins išprovokuoti atsiskleisti. Tačiau vėliau, tikėtina, meilės reikaluose plauksite pasroviui, nesipriešinsite aplinkybėms.

TAURAS

Kovą sekso gyvenimas suaktyvės, kai nuspręsite su partneriu patyrinėti naują, erotiškesnę santykių pusę. Galbūt pasidalysite savo fantazijomis ir pamėginsite jas įgyvendinti, o gal sieksite ne fiziškesnio, o dvasingesnio, sielas jungiančio ryšio.

Vienišiai po kovo 12 dienos turi galimybę internetu susipažinti su puikiu žmogumi. Nagi, pasitiuninguokite savo profilį socialiniuose tinkluose!

Gali būti, kad mėnesio viduryje mėginsite judėti per greitai. Dėl skubos ar negebėjimo kalbėti aiškiai, suprantamai komunikacija gali strigti. Pasistenkite būti supratingi ir meilūs, ypač stresinėse situacijose. Partneris tai įvertins.

Kovo 16-oji bus nuostabi diena, kai viskas sukris į reikiamas vietas, nuotaika bus puiki. Teigiama energija šį kalendorinio pavasario pradžios mėnesį dar labiau suartins su draugais ir mylimu žmogumi.

DVYNIAI

Po kovo 5-osios santykiuose kils daugiau audrų, nes daugiau nebenorėsite nutylėti jus graužiančių dalykų. Tik jeigu nuspręsite kovoti, darykite tai sąžiningai, nekirskite žemiau juostos.

Kai žmogų mylite, labai gerai žinote jo skaudžias vietas. Juk norite ne nukirsti priešininką, o pasikalbėti su partneriu, kad santykiai taptų darnesni. Nepamirškite to. Be to, žinote ką? Susitaikymo seksas bus labai saldus.

Kovo mėnesį Dvyniai, įveikę kliūtis santykiuose, artumą pajus daug juokdamiesi su partneriu, juokaudami ir pasakodami linksmas – tikras ar išgalvotas – istorijas. O štai vieniši šio ženklo atstovai turėtų įsidėmėti kovo 16-ąją.

Tai bus labai laiminga diena meilei, palanki sutikti nuostabiam partneriui ir per santykius visiškai pakeisti savo gyvenimą. Tądien (ir visomis kitomis dienomis) pasitikėkite savo nuojauta, intuicija.

VĖŽYS

Kovo mėnesį su artimu žmogumi norėsite praplėsti savo horizontus. Po kovo 12 dienos galbūt atsiras visai reali galimybė nukakti kartu į užsienį.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA