REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitę pradėsite su trenksmu. Pirmadienis – puiki diena pristatyti pionieriškas, visiškai naujoviškas idėjas, nes aplinkiniai atidžiai jus stebės ir klausysis. Antradienį ir trečiadienį pasitikėkite savo ambicijomis ir entuziazmu, būtent jie jus stums į priekį. Ir mažiau išgyvenkite, kaip jūsų veiksmus priims kiti.

Ketvirtadienis ir penktadienis – taip pat puikios dienos veikti, judinti reikalus. Vis dėlto antroje savaitės pusėje veikla kiek keis kryptį: turėsite kitiems suteikti pagalbą ar jos paprašysite. Ši tendencija tęsis visą savaitgalį. Suprasite, kad geriausiai padedate sau, pagelbėdami kitiems.

Laiminga savaitės spalva. Turkio spalvos drabužiai šią savaitę jums garantuos gerą nuotaiką.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 23, 41, 44, 47, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris leidžiasi jūsų paglobojamas, palepinamas.

TAURAS

Pirmadienį jums gali būti sunku pasitikėti kitais. Verčiau patyrinėkite, kodėl dvejojate, nenorite priimti sprendimų. Pirmąją savaitės dieną iš tiesų geriau nerizikuoti ir teisingai susidėlioti prioritetus. Antradienį ir trečiadienį planuokite, bendraukite su kitais. Energijos jums suteiks keitimasis idėjomis ir bendra veikla su panašiai mąstančiais žmonėmis.

Ketvirtadienį ir penktadienį irkitės pirmyn, bet vykdydami ne bendrus, o nuosavus planus. Neleiskite, kad kiti pasinaudotų jumis, nes patys tingi ar ieško sau būdų prasiblaškyti. Savaitgalį nelikite vieni. Būtinai leiskite laiką su žmonių grupe. Kuo beprotiškesnių idėjų prisigalvosite, tuo geriau ir linksmiau.

Laiminga savaitės spalva. Derinkite geltoną su oranžine. Taip jūsų širdis atsivers džiaugsmui.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 28, 33, 35, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris šią savaitę jus juokins, linksmins ar kartu su jumis kvatos. Juokitės į sveikatą!

DVYNIAI

Pirmadienį nebus nieko geriau už komandinį darbą. Pasiseks nuveikti viską, ką suplanavote, ypač, jei su kitais sieksite bendrų tikslų. Tai susteiks pasitenkinimo jausmą, o ir bus linksma. Užtat antradienį ir trečiadienį tokios sąjungos kels rūpesčių, bus sunku susiderinti su kitais, todėl verčiau nepameskite savo kurso.

Antroje savaitės pusėje netikėtai patirsite žavingo asmens, su kuriuo pasikalbėsite, įtaką. Visiškai kitaip pažvelgsite į įprastus dalykus, tai jus įkvėps veikti. Savaitgalį stenkitės nepasimesti tarp smulkmenų ir prieš akis susidėliokite bendrą vaizdą. Nesibaiminkite , jeigu dabar daug kas atrodo neaiškiai. Tai laikina.

Laiminga savaitės spalva: pilkos ir raudonos derinys.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 18, 30, 42, 43 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris rūpinasi sveikata ir daug juda. Tegul jis jus įkvepia daryti tą patį.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje padarykite ką nors gero sau. Jau pakankamai nuveikėte dėl kitų. Pabūkite ramiai vienumoje, pailsėkite, pasimėgaukite jums patinkančiais dalykais. Tokia tendencija gali išlikti dar kelias dienas. Pasinaudokite šia ramybės faze, kad išgirstumėte savo mintis ir jausmus.

REKLAMA