REKLAMA

Magiškas Saulės užtemimas: kiek laimės jums atseikės?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Naktį iš kovo 8-osios į 9-ąją vyks visiškas Saulės užtemimas. Šiose geografinėse platumose jo nematysime, tačiau užtemimo poveikį jausime. Ypatingas jis tuo, kad čia nagus šįkart prikiš ir Jupiteris – sėkmės, laimės ir gerovės planeta. Ši stebuklingoji žvaigždė su Saule ir Mėnuliu išsirikiuos į vieną eilę.

Tokių dangaus reiškinių pasitaiko labai retai, tarkime, kartą į tūkstantmetį. Kai kurie astrologai tiki, kad ši naktis dėl to yra ypatinga ir stebuklinga. Per šį užtemimą Mėnulis nugalės Saulę.

Priešingai nei mūsų kultūroje, kitose Mėnulis (arba Luna) atstovauja moteriškajam pradui. Taigi į priekį bus iškeltas moteriškumas. Intuicija ir jausmai taps svarbesni už šaltą protą ir dėl jo įgytą patirtį.

Nors kitoje Žemės pusėje matysis, kaip Saulė užtems, dangų nušvies Jupiteris. Jį stebėsime karališkai spindintį ir mūsų padangėje. Dabar ši laimės planeta yra labai arti mūsų, todėl galime jai pasiųsti karščiausius norus ir tikėtis, kad jie bus išpildyti. Tikimybė labai didelė! Laimė šiuo metu yra ranka pasiekiama.

REKLAMA

AVINAS

Naktį iš antradienio į trečiadienį Jupiteris bus šeštame jūsų Saulės būste. Jums atsilapos durys į profesinę savirealizaciją.

Dabar galite kliautis šia laiminga žvaigžde, jos paprašyti parodyti, kur link jums judėti profesiniame ir karjeros gyvenime, kad geriau įgyvendintumėte savo sumanymus, panaudotume talentus ir uždirbtumėte daugiau pinigų.

Šeštasis Saulės būstas taip pat atsakingas už sveikatą. Dabar palanku darytis tyrimus ir spręsti iškilusias sveikatos problemas.

TAURAS

Stebuklingąją naktį iš antradienio į trečiadienį Jupiteris bus penktame jūsų Saulės būste. Taigi atsidursite arčiau laimės nei kiti Zodiako ženklai. Kas jums svarbiausia? Ko labiausiai trokštate, siekiate?

Susikaupkite, pagalvokite ir didžiausią savo norą ar svajonę patikėkite Jupiteriui. Pasak astrologų, niekada nebuvote taip arti karščiausios svajonės išsipildymo, kaip dabar.

DVYNIAI

Dvyniams stebuklingas dangiškasis spektaklis bus surengtas jų ketvirtajame Saulės būste. Čia šaknis įleidusi jūsų karma.

Šią stebuklingą naktį, jei tik nepatingėsite ir atrasite keletą minučių pabūti tyloje, panirsite į pačią sielos gelmę. Ten sužinosite, kokia tikroji jūsų paskirtis ar misija šiame gyvenime. Jupiteris jums padės tai pamtyti.

Jeigu eisite jums skirtu keliu, vykdysite jums skirtas užduotis, pinigai ir pripažinimas taip pat jus susiras. Galų gale pasijusite laimingi.

VĖŽYS

Iš antradienio į trečiadienį magiškas astrologinis įvykis nutiks trečiajame jūsų Saulės būste. Tai susiję su pasirodymu, savęs parodymu ir pristatymu. Jupiteris padės atskleisti jūsų žavesį, jį sustiprins, kaip ir pasitikėjimą šiuo pasauliu.

Vėžiai turi tiek daug duoti pasauliui ir žmonėms, bet dažnai jiems pavyksta tiek nedaug… Taip nutinka dėl to, kad šio ženklo atstovai nemoka savęs pateikti tinkamoje šviesoje. Jupiteris dabar pasirūpins, kad jums tai pavyktų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

6 straipsnio “Magiškas Saulės užtemimas: kiek laimės jums atseikės?” komentarai

  1. Labai miela butu tik geros permainos.stabilumas laime ramybe.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA