REKLAMA

​Kokia Taro korta priskirta jūsų Zodiakui?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų turi jam priskirtą Taro kortą. Paslaptingosios kortos, kuriomis būrėjos pranašauja ateitį, skirstomos į Didįjį arkaną ir Mažąjį arkaną. Zodiako ženklams juos simbolizuojančios kortos parenkamos iš Didžiojo arba filosofinio arkano.

Kiekviena iš Taro kortų tarsi atstoja archetipinį kiekvienam ženklui simbolišką gyvūną, archetipinę figūrą, kuri atskleidžia Zodiako ir po juo gimusių žmonių esmę. Sužinokite, kokia Taro korta priskirta jūsiškiam ir kokią gilią filosofinę prasmę ji atveria.

AVINAS

Jums priskirta Imperatoriaus korta. Ji simbolizuoja žmogų, kuris visada yra šalia, kai jo reikia. Imperatoriaus korta atspindi Avino ženklo lojalumą, gebėjimą laikytis išvien su draugais, kai užklumpa sunkumai ir kai aplanko sėkmė.

REKLAMA

Kaip ir karališkoji figūra, pavaizduota ant Avino Zodiakui priskirtos Taro kortos, jūs remiatės savo autoritetu, gebėjimu analizuoti situaciją ir atkaklumu, siekdami jums svarbių tikslų.

TAURAS

Šventikas. Štai kokia Taro korta priskirta Tauro ženklo atstovams. Ji simbolizuoja mokymąsi iš išmintingų (dvasios) mokytojų, siekiant pažinti aukštesniąsias tiesas, tyrinėti patikrintas ir tikras tradicijas.

Šventiko korta rodo Tauro ženklo atstovų gebėjimą, kai nori ir įdeda pastangų, atmesti paviršutiniškus dalykus ir ieškoti gelmės, tikrų dalykų esmės, gilių prasmių, priimti ir vertinti gyvenimo pamokas.

DVYNIAI

Dvyniams priskiriamą jų prigimties dvilypumą atspindi Meilužių korta. Didžiausią posūkį ar pokytį jūsų gyvenime nulemia moraliniai pasirinkimai, kai nusprendžiate rinktis lengvą arba sunkų kelią, sakyti tiesą ar meluoti, išduoti ar likti šalia, kad ir kas nutiktų…

Ši Taro korta Dvynių ženklo atstovus skatina sverti galimybes, pasirinkimus ir rinktis tas, kurios padeda išlaikyti jūsų esybės vientisumą, o ne didina vidinį ir išorinį susiskaldymą.

VĖŽYS

Vežimas simbolizuoja pastovų kursą, gebėjimą nekreipti dėmesio į šalutinius takelius (trukdžius ir kliūtis), drąsiai ir tvirtai judėti tolyn. Nors Vėžio ženklo atstovai labai vertina saugumą ir prisirišimą prie žmonių, ši Taro korta rodo, kad jie taip pat mėgsta laisvę. Ji atsiveria pajudėjus plačiu keliu. Keliauti Vėžiams, tiesiogine ar perkeltine prasme, lengva, jeigu pasikliauja intuicija.

LIŪTAS

Jėgos arba Stiprybės korta simbolizuoja fizinę Liūto, kaip ir legendinio džiunglių karaliau, jėgą. Tačiau šio Zodiako atstovai taip pat pasižymi proto, psichine ir dvasios jėga. Kaip tikri liūtai, esate apdovanoti didele drąsa, gebėjimu įveikti kliūtis ir išspręsti bet kokias problemas.

MERGELĖ

Taro korta – Atsiskyrėlis. Jums kartais norisi iššokti iš kasdienybės ritmo, atsitraukti, susikaupti ir permąstyti savo gyvenimą ir tikslus. Ant šios kortos pavaizduotas senis simbolizuoja atsainumą šiam žemiškajam pasauliui. Turtai ir statusas jam nedaro jokio įspūdžio.

Kai Atsiskyrėlis pasitraukia patyrinėti savo vidinio gyvenimo paslapčių, šis senolis virsta tikru vaiku (savo sieloje), o tie atradimai paverčia jį išminčiumi.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA