REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (03 14–20 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje gali užvaldyti nusivylimas partneriu, mylimuoju. Atrodys, kad jūsų požiūriai tam tikru klausimu absoliučiai skiriasi. Gali būti ir taip, kad skirtingas supratimas apie dvasingumą šiuo metu tarp jūsų įvarys pleištą.

Padarykite, ką galite, kad tai netaptų aršaus ir santykius griaunančio ginčo priežastimi. Galite visiškai kitaip pažvelgti į šią situaciją. Jei priimsite skirtumus kaip vertybę, nuo šeštadienio vėl galėsite sugrįžti į romantišką meilės pasaką.

TAURAS

REKLAMA

Savaitė gali prasidėti ginču dėl pinigų. Jeigu su partneriu turite bendrą sąskaitą, dabar gali kilti nesutarimų, kaip teisingai paskirstyti bendras lėšas. Maža nesantaikos kibirkštis gali išplisti akimirksniu ir virsti laužu.

Labiausiai nusiminsite, jeigu partneris pagrasins atsiimti savąją pinigų dalį arba vis tiek pasielgs taip, kaip sumanė. Jeigu sugebėsite sužadinti partnerio jautrumą, paaiškinsite, kodėl toks paskirstymas jums svarbus. Greičiausiai jis ar ji nusileis, ir savaitgalį jūsų padangėje vėl ritinėsis saulė.

DVYNIAI

Šiomis dienomis galite pritrūkti kantrybės partneriui. Ypač, jeigu jis ar ji šią savaitę bus neapdairus ir grubus, išreikšdamas kad ir menkiausią panieką, nepagarbą jums ar jūsų profesinei karjerai.

Galbūt partneris taip negrabiai bando pasakyti, kad per daug laiko praleidžiate prie darbo stalo ir jo per mažai lieka asmeniniam gyvenimui? Tačiau kažin, ar priekaištai padės sutvarkyti santykius – jei tikrai esate pasinėrę į darbą iki ausų, jie tik pagilins kaltę.

Tiesą sakant, jeigu abu esate savarankiški žmonės, net neturėtų kilti tokių ultimatumų – santykiai ar karjera. Jei taip nutinka, galbūt poroje iškilo didesnių problemų nei ši.

VĖŽYS

Jeigu sumanėte įsipainioti į tarnybinį romaną, šią savaitę reikalai gali tapti keblūs. Pirmiausia, bus labai sunku suderinti pasimatymo laiką ir vietą, kad nepatektumėte į kompromituojančią situaciją (jeigu tas ryšys yra su vedusiu vyru ar ištekėjusia moterimi). Jeigu jūsų santykiai išaiškės, tikrai turėsite daug „viešųjų ryšių“ veiklos.

Gera žinia visiems Vėžio ženklo atstovams – savaitgalį sulauksite pragiedrulių, bendravimas su mylimu žmogumi jums teiks džiaugsmo, gal net pajausite sielų bendrystę.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje meilės ryšys gali priminti užminuotą lauką. Kai kuriems Liūtams netgi gali kilti noras atsiriboti nuo mylimo žmogaus emociškai, fiziškai ar net materialiai.

Jeigu taip pasielgsite, būkite drąsūs ir užduokite sau klausimą, kodėl staiga tapote tokie pažeidžiami, kas jus taip gąsdina. Greičiausiai mylimas žmogus kliudys jūsų baimes, kurias iššaukia neigiama patirtis.

Jums gali kilti spontaniškas noras apsisaugoti – pastatyti sieną, atsitraukti, kad jūsų neįskaudintų. Savo ir santykių labui atraskite atsakymą į tuos svarbius klausimus.

MERGELĖ

Nesutarimai su giminaičiais ar šeimos viduje gali trikdyti romantiškas nuotaikas. Ryškiausia ši tendencija bus savaitės pradžioje. Tam tikra situacija namuose pareikalaus viso jūsų dėmesio, todėl neliks nuotaikos „meilėms“.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA