REKLAMA

10 savybių, būdingų Žuvų Zodiakui

REKLAMA

Dvyliktasis ženklas Zodiake priskiriamas Vandens stichijai. Jų simbolis – dvi žuvys, plaukiančios į skirtingas puses, – atspindi šio ženklo dualumą. Viena nardo svajonių ir fantazijų, pasąmonės vandenyse, kita bando nerti į paviršių, susivokti realybėje.

Žuvis valdo dvi planetos – laimingasis Jupiteris ir paslaptingasis Neptūnas. Būtent iš šių dviejų planetų šio ženklo atstovai sulaukia didžiausios įtakos, susirenka jiems būdingas savybes, žuvišką idealizmą ir paslaptingumą. Kokie tie bruožai, būdingi  tarp vasario 19 ir kovo 20 dienos gimusiems žmonėms?

Perdėtas jautrumas

Žuvų ženklo atstovai geba įsijausti, sugerti kitų žmonių jausmus, emocijas. Jie būna geri draugai, liekantys šalia, kai sekasi ar užpuola bėdos. Tačiau kai kurios Žuvys pernelyg įsijaučia į kitų problemas, užsikrauna jų skausmo, netekčių ar nusivylimų naštą.

Tada jos tampa labai pesimistiškos ir savo gyvenime, jautriai reaguoja į juokus, pastabas. Žodžiu, persiima viso pasaulio sielvartu, o kai joms bandoma pasakyti „Ei, gyvenimas tęsiasi, gyvenk savo gyvenimą, už kitus negali to padaryti!“, gali supykti ar pulti į ašaras.

REKLAMA

Gailestingosios širdys

Ar kada teko matyti delfinus (bent jau filmuotoje medžiagoje)? Jie yra labai draugiški ir gailestingi. Jeigu matys, kad aplink sukiojasi rykliai ar kitos plėšrios žuvys, lydės žmogų iki saugios vietos.

Tokie ir Žuvų ženklo atstovai. Jie yra draugiški, rūpestingi, kupini užuojautos. Jie bando apsaugoti brangius žmones nuo negandų. Dažniausiai jos pirmos draugų rate pasiūlys jums savo petį išsiverkti, išklausys, kas jums spaudžia širdį. Šių savybių Žuvims suteikia Vandens stichija, kuriai būdingas emocionalumas ir rūpestingumas.

Neryžtingumas

Jų protas, atrodo, niekada nesiilsi. Žuvų galvoje lyg vandenyno gelmėse nuolatos šaudo minčių, idėjų spiečiai ir visada tęsiasi jų nesibaigiančių fantazijų šleifas. Dažniausiai mintyse jie lyg tinklus nuneria visas įmanomas reakcijas į galimas situacijas, bet, jeigu nutinka kažkas, ką jos pražiūrėjo, ko nenumatė, gali imti panikuoti.

Žuvims būdinga „užuosti“ problemas (stipri intuicija, kartais – net aiškiaregystė – irgi Vandens elemento dovana), todėl geba joms tinkamai pasirengti. Nenumatyti, netikėti dalykai sumaišo joms protą, tada gali pridaryti nesąmonių, priimti visiškai nelogiškus sprendimus. Būtent tada išryškėja jų negebėjimas ryžtingai reaguoti, apsispręsti, pasirinkti. Štai kodėl Žuvims nelabai tinka būti didelės organizacijos vadovais, nes krizininėse situacijose jos gali tiesiog nerti į dugną ir pasislėpti.

Svajokliai

Jeigu galėtume matyti, kas dedasi Žuvų galvose, tai primintų nuostabaus akvariumo stebėjimą. Jeigu dėl polinkio svajoti ir fantazuoti nenukentėjo vaikystėje, jeigu jų už tai nebaudė, negąsdino, nemėgino atvesti į protą, dažniausiai jie geba susikurti savitą fantazjų pasaulį. Tokią galimybę Žuvims suteikia jų ženklo valdovas Neptūnas, atsakingas už svajones, sapnus, iliuzijas, už mūsų psichiką, pasąmonę, dvasingumą.

Žuvys, kurios kasdien yra priverstos daryti monotoniškas, pasikartojančias užduotis, kai viskas nuspėjama, vyksta nustatytu laiku ir pagal aiškią tvarką, gali panirti į depresiją. Jeigu kitaip negali susitvarkyti gyvenimo, susirasti kitokio darbo, jos susiras priebėgą nuo jo, kaip talentingiausi menininkai mintyse susikurs savo svajonių pasaulį, kuriame gali realizuoti savo kūrybinius gebėjimus, kur yra vertinamos ir laimingos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

15 straipsnio “10 savybių, būdingų Žuvų Zodiakui” komentarai

  1. is tiesu, kaip nekeista, labai daug tiesos- na ir netikek…

  2. jo….sunku mums,zuvytems su savo perdetu jautrumu,dvasingumu ir romantukos troskimu.Sunku rasti zmogu,kuris suprastu mus.

  3. Juk ir bjaurių žuvų būna – pavyzdžiui: unguriai Murenos… 🙂

  4. O va gyvenu su vyru žuvimi, niekas netinka-jis augintas ar tvarte,ar po kubilu,bjauresnio žmogaus gyvenime nesutikau,taip apmaudu kai čia taip gražiau rašo…

Alfa.lt naujienos

REKLAMA