REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Į savaitę įlėksite kupini energijos ir nuotykių ieškotojo dvasios. Sieksite atrasti naujų idėjų, kelių ar susipažinti su naujais žmonėmis. Veiksmo ir įkarščio kiek sumažės savaitės viduryje, trečiadienį ir ketvirtadienį. Jus kiek stabdys kliūtys ar įsipareigojimai, būtinos atlikti užduotys. Būkite lankstūs ir kantrūs.

Penktadienį ir likusiomis savaitės dienomis jausitės lyg pašto darbuotojai piko valandomis: atsiliepinėsite telefonu, atsakinėsite į žinutes ir laiškus. Teks bendrauti greitai, tiksliai ir aiškiai. Tik sekmadienio popietę atrasite laiko nurimti. Pasikalbėkite, išsikalbėkite su jums svarbiu žmogumi, jeigu kas slegia krūtinę.

Laiminga savaitės spalva. Chaki iš pažiūros gali atrodyti nuobodi, tačiau ji jus stiprina. Be to, ją tinka derinti su ryškesnėmis spalvomis.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 13, 21, 26, 29, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris į jus žvelgia susižavėjęs.

TAURAS

Atrodytų, reikia elgtis priešingai, bet savaitės pradžioje jums palankiau judėti ramiu žingsniu. Aplinka jus skatins skubėti ir lėkti, jūs verčiau sustokite ir giliai įkvėpkite. Savaitės viduryje vėl pasijausite savoje stichijoje, galėsite parodyti geriausias savo savybes – kantrybę, atkaklumą ir aistrą, jei tikite tuo, ką darote.

Žavėsite aplinkinius, mėgausitės bendravimu ar net flirtu. Jaudulį kels naujos pažintys, kurios alsuos romantiniais pažadais. Nuo penktadienio vėl galite patekti į skubos režimą, tik šįkart ne fiziniame, o mentaliniame, protiniame, lygmenyje. Bendraukite greitai ir jausmus reikškite aiškiai.

Laiminga savaitės spalva. Žalia buvo, yra ir bus jūsų spalva. Tačiau šią savaitę pasirinkite pavasarišką šviesiai žalią atspalvį, o tamsiai žalio venkite.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 10, 21, 30, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris su jumis eina per ugnį ir vandenį.

DVYNIAI

Imkitės iniciatyvos savaitės pradžioje. Gebėsite mintis perteikti greitai, kursite naujus planus, nepamirškite į juos įtraukti kolegų ir draugų. Savaitės viduryje teks greitį sulėtinti. Gali kilti netikėtų kliūčių, kurias teks apeiti. Pavyks, jeigu būsite kantrūs ir sugebėsite laiku numatyti reikalingus manevrus.

Penktadienį ir likusiomis savaitės dienomis patys stebėsitės ir aplinkinius stebinsite neįtikėtinu energingumu. Pasinaudodami tuo, darysite tai, ką mėgstate, – susipažinsite su naujais žmonėmis ar išmėginsite naują veiklą.

Laiminga savaitės spalva. Dramblio kaulo spalvos drabužiai (ar net dramblio kaulo papuošalas, jei tokį turite) jus šią savaitę saugos, veiks kaip talismanas.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 9, 11, 16, 30, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris prašo jūsų patarimo ir atidžiai jūsų klausosi.

VĖŽYS

Pirmadienis ir antradienis bus kupini emocinių iššūkių. Stebėkite savo reakcijas, nes būsite itin jautrūs. Būtų gerai, jeigu sugebėtumėte likti ramūs ir susikaupę, neišpilti neigiamų emocijų ant kitų, dažniausiai niekuo nekaltų žmonių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA