REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (03 21-27 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Prabusite lyg iš šimtmečius trukusio miego. Pirmiausia atsibusite iš meilės iliuzijų sapno. Slėptis už fantazijos labai saugu, bet ilgiau to daryti nebegalėsite. Tiesa išsities prieš jūsų akis tokia, kokia yra.

Dabar turėsite drąsos pasižiūrėti partneriui tiesiai į akis ir nuspręsti, ar galėsite jį mylėti tokį, koks jis yra – nepagražintą, nepatogų. Ši savaitė gali būti karti, bet ir rūgščiai saldi, įkvepianti, suteikianti jėgų judėti tolyn ir pirmyn.

TAURAS

REKLAMA

Šią savaitę tęsis santykių ir pinigų serialas. Tai, kaip galite panaudoti bendrus poros pinigus, jūs matysite vienaip, o partneris – kitaip. Šie skirtingi požiūriai nebūtinai sukels tarp jūsų konfliktus, bet norėdami pajudėti iš vietos turėsite kartu ieškoti kompromisų. Abu privalėsite nusileisti ir paėjėti vienas link kito, kad susitiktumėte, kad susitiktų jūsų mintys, planai ir ketinimai.

DVYNIAI

Tai bus viena iš tų perversmų arba pokyčių savaičių santykių ar meilės reikaluose. Mėnulio užtemimas savaitės viduryje palies Dvynių astrologinio būsto Romantikos sektorių. Labai aiškiai pamatysite, kaip atrodo jūsų santykiai, kokie jie yra, be jokių iliuzijų ar fantazijų šydo.

Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti, šiomis dienomis suprasite, kad įsimylėjote iki pat ausų arba priešingai – kad nieko iš šių santykių nebus. Viskas arba nieko. Tokia bus savaitės tema. Kad ir kaip nutiktų, klausykite ne proto, o širdies.

VĖŽYS

Dvasinė bendrystė, kurią jaučiate (jeigu jaučiate) partneriui, padės įveikti nesklandumų ruožą santykiuose. Gelbės žinojimas, kad tie svarbūs jus jungiantys dalykai padės likti kartu, nesvarbu, kas nutiktų.

Jeigu jūsų ryšys šiomis dienomis patiria perversmus, transformacijas, bet abu partneriai intuityviai jaučia, kad jie tai ištvers, viskas bus gerai. Tikėjimas gali daug.

LIŪTAS

Asmeniniame gyvenime gali būti daug emocijų, bet jos reikalingos. Kaip be jų? Tiesiog nei jūs, nei partneris nebegalėsite toliau stumdyti tų neišsakytų žodžių, neatskleistų jausmų. Nebebus kur, taurė (skausmo, kantrybės, nuoskaudų) prisipildė iki kraštų. Vienintelis būdas pradėti spręsti situaciją – imti kalbėtis apie tai čia ir dabar.

MERGELĖ

Ši savaitė bus tarsi su uodega, atsivilkusia iš praėjusios. Mergelėms numatoma sunki situacija namuose, šeimoje. Su partneriu teks priimti sprendimą, kuris pareikalaus daugiau jūsų jėgų, nei tikėjotės. Gera žinia ta, kad ir patys nustebsite, kokie stiprūs esate kartu.

SVARSTYKLĖS

Dėl mėnulio užtemimo, kuris vyks šios savaitės viduryje, pasijusite išsekę, pavargę. Svarstyklių ženklo atstovus šis užtemimas išties stipriai veiks. Pastaruoju metu jus greičiausiai išvargino ir santykių reikalai. Jeigu šią savaitę nuspręsite skirtis, kelio atgal nebebus.

SKORPIONAS

Pavargote laikyti savyje tą džino butelį? Jumyse susikaupė daug neišreikštų jausmų, kurie dabar veržiasi lauk. Išleiskite juos, pasikalbėkite su partneriu ar jums patinkančiu žmogumi, nes kitaip sprogsite nuo emocinės įtampos.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA