REKLAMA

Pavasario dovanos Zodiakams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Artėjanti šventinė savaitė išties bus šventiška. Ji dovanos daug gražių dalykų, bet pirmiausia – drąsą gyventi. Iš visų jėgų čia darbuosis Merkurijus, Saulė, Mėnulis, todėl šį pavasarį mums netrūks palankių galimybių tapti laimėtojais.

Tai patiks Marsui, metų valdovui. Kaip ir tai, kad sakysime, ką galvojame. Aiškiai žinosime, ko norime. Šios dangiškos dovanos padės mums keisti gyvenimą, jeigu tik patys to norėsime.

Pavasariškas dangus dabar, kaip niekada anksčiau, prisipildys laimingų ir sėkmę nešančių ženklų. Jautresnieji iš mūsų ir be astrologų pajaus, kokios dovanos jų laukia. Kiti galime paskaityti savojo Zodiako skiltį. O čia supažindiname su šventinės savaitės ypatumais:

Kovo 21-oji, pirmadienis. Pasiraitykime rankoves, atėjo laikas veikti, nes Saulė svečiuojasi pas energinguosius Avinus.

REKLAMA

Kovo 22-oji, antradienis. Į Avino ženklą įeina Merkurijus. Dabar labai aiškiai suvoksime, ko norime, todėl nebesiblaškysime ir tikslingiau to sieksime.

Kovo 23-ioji, trečiadienis. Mėnulio pilnatis Svarstyklių ženkle. Šis astroįvykis padės mums išsivaduoti iš senosios karmos, t. y. iš senų įpročių, klystkelių, nuoskaudų, neteisybių ir pasikartojančių elgsenos modelių.

Kovo 24-oji, ketvirtadienis. Merkurijus susijungs su Marsu. Ši jungtis mums atneš išsivadavimą, laisvės pojūtį. Dabar išdrįsime pasakyti, kas seniai nedavė ramybės.

Kovo 25-oji, penktadienis. Venera, Jupiteris ir Saturnas sukibs į būrį. Bangos išsilygins, gyvenimas taps ramesnis, mūsų sąmonė priims naują suvokimą santykiuose, ypač tuose, kurie pastaruoju metu „bangavo“, patyrė krizę.

Kovo 26-oji, šeštadienis. Viskas pavyks. Didelės meilės ir aistros metas.

Kovo 27-oji, sekmadienis. Mėnulis bus Skorpiono ženkle. Viskas bus gerai.

AVINAS

Viena geriausių jūsų savaičių šiemet jau čia pat. Tiesiog sužydėsite, viskas seksis, viskas pavyks. Merkurijus ir Saulė bus jūsų ženkle, o stebuklinga Mėnulio pilnatis padės išpildyti jūsų svajones.

Pirmadienio dovana. Saulė šviečia iš Avino ženklo. Dabar tvirtai laikysite savo reikalų vadeles rankose.

Antradienio dovana. Aiškiai žinote, ką privalote padaryti, kad pasistūmėtumėte į priekį ir uždirbtumėte daugiau pinigų. Šiandien ir Merkurijus ims spindėti iš jūsų ženklo.

Trečiadienio dovana. Viena laimingiausių jūsų dienų šią savaitę. Mėnulis įsitaisė priešais Avino Zodiaką. Ši pilnatis ir dalinis užtemimas padės atsikratyti kliūčių, kurios iki šiol trukdė pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Ketvirtadienio dovana. Kam didysis ketvirtadienis, o jums tai bus didysis išsilaisvinimas. Nuo širdies, pečių ir minčių nuslinks sunki našta. Galiausiai pasieksite, ko ilgai troškote – pinigų ar šiltų žmogišų ryšių, artumo, meilės.

Penktadienio dovana. Didysis penktadienis atneš palengvėjimą širdies reikaluose. Jeigu patyrėte santykių krizę, dabar sielos, širdies žaizdos ims gyti. Galų gale pavyks sėkmingai pasikalbėti, išsakyti, kas jums svarbu, ir būti išgirstiems.

Šeštadienio dovana. Priimsite sprendimą, kuris per ateinančias savaites užpildys jus džiaugsmu ir laime.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA