REKLAMA

Balandžio mėnesio horoskopas

REKLAMA

http://www.alfa.lt/astromanija/straipsnis/14971/Rytu-ir-Vakaru-Zodiako-lenteles/

AVINAS

Jeigu jums kažkas nepatinka, tai visai nebūtina kentėti. Juk jūs esate savo gyvenimo šeimininkas. Už visus įvykius, kurie jame vyksta, atsakingas taip pat esate jūs. Galbūt jus kažkas jau seniai neramina, bet vis atidėliojate problemos sprendimą ateičiai, tikėdamiesi, kad ji išsispręs savaime. Balandis – tinkamas metas patiems pradėti kontroliuoti situaciją.

Asmeninių santykių sferoje žvaigždės rekomenduoja Avinui nepasitikėti gražiais žodžiais, o vertinti kitą pagal poelgius. Jeigu šio ženklo atstovo gyvenime visai neseniai atsirado žmogus, kuris bando pelnyti jo pasitikėjimą, Avinui reikia stebėti jį ir jo elgseną, kad sužinotų, ko šis žmogus vertas.

Susituokęs Avinas taip pat gali reikalauti iš savo antrosios pusės daugiau darbų ir veiksmų, mažiau tuščių šnekų.

REKLAMA

Sėkmingiausios balandžio dienos Avinui svarbiems žygiams ir naujiems darbams pradėti: 6, 15, 27, 30.

Nepalankios balandžio dienos, kuriomis Avinui reikia būti atsargiam ir apdairiam: 3, 12, 19.

TAURAS

Šiam ženklui balandžio mėnesį daug kur reikės parodyti tvirtą charakterį. Tai bus tikrai netinkamas laikas „veršelio švelnumui“.

Griežtai pareikškite apie savo ketinimus ir padarykite viską, kad juos įgyvendintumėte. Jeigu jaučiate, kad jūsų antroji pusė ar verslo partneris nežengia su jumis koja kojon, išsiaiškinkite situaciją, kol per daug nenutolote vienas nuo kito.

Balandžio mėnesį Tauras gali nevengti pasirodyti originalus. Nuobodu ir neįdomu būti panašiam į kitus ir elgtis taip, kaip „reikia“ . Nepatartina bandyti kopijuoti žvaigždes ar šiaip žinomus žmones, kurie patinka.

Taurui dera kurti individualų stilių, rinktis atvirus drabužius, šukuoseną, elgseną. Svarbiausia, kad jis išliktų natūralus.

Sėkmingiausios balandžio dienos Taurui svarbiems žygiams ir naujiems darbams pradėti: 5, 10, 22, 29.

Nepalankios balandžio dienos, kuriomis Taurui reikia būti atsargiam ir apdairiam: 6, 13, 14.

DVYNIAI

Negalima pasakyti, kad Dvyniams balandžio mėnuo bus visai paprastas ir giedras. Galimi nesusipratimai darbe, barniai su artimaisiais. Kad neapimtų depresija ir nenusimintumėte dėl nemalonumų, reikės pasistengti išlieti neigiamą energiją kur nors kitur. Pavyzdžiui, visai naudinga būtų užsirašyti į bokso treniruotes, kur įveikę įsivaizduojamą priešą galėsite pasijusti ramiau ir atgauti pusiausvyrą. Kai kam padeda siaubo filmai. Psichologai mano, kad žmogus, išgyvenęs baimę ir išgąstį, žiūrėdamas filmus, vėliau tampa atsparesnis stresui ir ramiau reaguoja į įvykius realiame gyvenime.

Balandžio pabaigoje Dvyniai sulauks vertingo pasiūlymo, kurio bus sunkus atsisakyti. Tai gali būti įdomi komandiruotė darbe ar palankesnės darbo sąlygos. Pasiūlymą reikia priimti nedvejojant, ypač, jeigu jis paskatins asmeninį vystymąsi.

Sėkmingiausios balandžio dienos Dvyniams svarbiems žygiams ir naujiems darbams pradėti: 5, 10, 22, 29.

Nepalankios balandžio dienos, kuriomis Dvyniams reikia būti atsargiems ir apdairiems: 9, 14, 15.

VĖŽYS

Balandžio mėnesį Vėžys gaus pasiūlymą sudalyvauti akcijoje, kuri jam atrodys ne visai teisinga ir morali, tačiau už labai gerą atlygį.  Tai gali būti prašymas  prisidėti prie pinigų plovimo aferos,  neteisėto sandėrio, apgavystės ir panašiai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA