REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmadienį ir antradienį galite pajausti spaudimą atsitraukti, pasitraukti, tačiau neatsisakykite savo poreikių, darykite, kas jums atrodo teisinga. Be to, dabar išsiaiškinti emocinį foną naudinga tiek jums, tiek su jumis susijusiems žmonėms.

Antroje savaitės pusėje būsite veržlūs, drąsūs, netgi įžūlūs. Nesijaudinkite, taip pat būsite žaismingi, todėl problemų neprisidarysite.

Vienintelis dalykas, šią savaitę susijęs su rizika, – svarstysite, ar imtis veiksmų, ypač meilės reikaluose. Savaitgalį neišvengsite įsipareigojimų, bet pasistenkite daugiau judėti, užsiimti tuo, kas jums patinka.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Su tamsiai mėlyna jausitės saugiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 15, 33, 36, 41, 42, 46 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jus padrąsina ir prajuokina. Tokie žmonės pakelia nuotaiką, tada danguje nušvinta saulė.

TAURAS

Savaitės pradžioje tikėkitės neįprastų susitikimų keistose vietose. Pirmadienį ir antradienį būsite nusiteikę bendrauti, kiti irgi mielai jus kalbins. Vienišiams tai proga susipažinti, turite šansų užmegzti ryšį.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje bendrauti nebus taip lengva. Turėsite judėti labai atsargiai ir savo ego palikti kitoje durų pusėje, į vidų jo nesineškite, jeigu nenorite, kad jus išprašytų lauk. Jeigu susipyksite, ieškokite tarpininko, kuris padėtų susitaikyti.

Nuo penktadienio ir visą savaitgalį pasinersite į meilės jūrą. Patirsite visokią meilę – artimųjų, romantišką, platonišką. Bet kokie santykiai ir ryšiai nuo patiriamo dėmesio ir prisirišimo tik sustiprės.

Laiminga savaitės spalva. Pamėginkite švelnią alyvinę. Ji padės jaustis labai gerai.

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 11, 15, 17, 21, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – ne tas, kuris linksi galva ir visur jums pritaria, bet velnią galvoja, o tas, kuris išdrįsta pasakyti, ką mano apie jus ar jūsų reikalus.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje spaus piniginiai reikalai. Jums reikės panaudoti visą žavesį, kad dėl to nekiltų ginčų ir pykčių. Jeigu negalite pirmomis savaitės dienomis gauti, ko norite, tiesiog būkite kantrūs, po kelių dienų pavyks.

Antroje savaitės pusėje turėsite galimybę pasidžiaugti mėgstamiausiu užsiėmimu – smagiais pokalbiais. Patreniruokite komunikacinius „raumenis“ ir mėgaukitės sąmojingu pašnekesiu. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį pokalbius baikite, verčiau gilinkitės į detales ir klaidų taisymą.

Laiminga savaitės spalva. Tikėsite ar ne, bet šią savaitę jus gerai veiks aukso spalva. Užteks ir keleto papuošalų, jeigu jokio drabužio ar aksesuaro neatrasite.

Laimingi savaitės skaičiai: 14, 16, 18, 23, 32, 41 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris aiškiai ir tiesiai sako, ką galvoja.

VĖŽYS

Savaitę pasitiksite neįtikėtinai energingi. Pirmadienį ir antradienį būsite patrauklūs, nuotaikingi ir įtikinantys. Aplinkiniai negalės nuo jūsų atitraukti akių. Mėgaukitės bendravimu, o gal ir flirtu.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA