REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (03 28–04 03 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę jums bus sunku susilaikyti, neišsakius savo nuomonės. Visai tikėtina, kad tai darydami galite įžeisti partnerį ir jo jausmus, ypač, jeigu paliesite jautrią temą.

Būtų geriau, jei savo nuomonę pasilaikytumėte sau ir pirmiausia pasikalbėtumėte su savimi, neišsakydami to garsiai. Venkite bet kokių jautrių ir sunkių temų ne tik su mylimais, bet ir kitais žmonėmis.

TAURAS

REKLAMA

Jeigu su partneriu rimtomis temomis kalbėsite savaitės pradžioje, vėliausiai iki antradienio, viskas gerai, pokalbis vyks sklandžiai. Tačiau gali būti, kad kai kurių porų šnekos apie bendrus pinigus dar vis nesibaigia, jeigu negalite pasiekti abiem tinkamo susitarimo.

Visai tikėtina, kad kiti tiesiog nori dviese aptarti tam tikrą pinigų klausmą, investiciją ar pirkinį, jo neviešindami pašaliniams. Tiesą sakant, jūsų reikalas, kur leidžiate savo pinigus, todėl ir nebūtina to aiškinti kitiems.

DVYNIAI

Tuoj pat pasikalbėkite su partneriu, jei yra svarbi tema, kurią būtina aptarti. Spėkite tai padaryti iki antradienio, nes paskui perduoti žinią ne tik mylimam žmogui, bet ir visiems kitiems taps sunkiau.

Gerai yra tai, kad pokalbis iki antradienio turės tarsi įtaisytą saugiklį, jis padės ir susišnekėti ir atrasti bendrų svajonių bei tikslų. Sukurkite bendrą planą, kurį abu norėtumėte vykdyti.

VĖŽYS

Jeigu šią savaitę leisite sau laisvai išsisakyti, jums tai gali kainuoti neramumus santykiuose. Padarykite viską, ką galite, kad išvengtumėte bet kokio pokalbio, kuris galėtų paskatinti jus varžytis, lenktyniauti, įrodinėti, kuris geresnis ir šaunesnis esate.

Jums gali kilti noras žodžius panaudoti kaip ginklus, o jie tikrai gali stipriai žeisti. Tai žinodami, geriau prikąskite liežuvį, nurykite skaudžią, aštrią pastabą. Pasvarstykite, kas svarbiau: ar tai, kad pasisakysite, ar kad neįskaudinsite ir neįžeisite brangaus žmogaus?

LIŪTAS

Jeigu manėte, kad su mylimu žmogumi sutariate dėl bendro reikalo, manykite iš naujo. Galite sužinoti, kad partneris nusiteikęs keisti nuomonę, požiūrį ar netgi pasaulėžiūrą, o gal tai nusprendėte jūs? Radikalus požiūrio pasikeitimas neturėtų kelti pavojaus santykiams, jeigu patys nesudarysite tam sąlygų.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje galite pasišiaušti nuo kandžios mylimo, artimo žmogaus pastabos. Jums irgi gali kilti noras kaip reikiant atsikirsti. Jeigu jūsų tikslas – įžeisti kuo stipriau, tai, žinoma, pirmyn!

Žodžių karas įsiplieskia greitai ir padaro nematomų, bet iš vidaus griaunančių, netgi uždelsto veikimo nuostolių. Tiesiog žinokite, kad šią savaitę reikėtų bendrauti atsargiau ir ramiau, tada po pokalbių nereikės skaičiuoti sužeidimų ir aukų.

SVARSTYKLĖS

Atrodytų, ramus pokalbis apie namų, buities reikalus gali greitai virsti karštu ginču ar apsimėtymu kaltinimais. Nė vienas šioje situacijoje nenorėsite nusileisti.

Nereikia ir aiškinti, kad gyvendami kartu turite ieškoti kompromisų, bendrų sutarimų. Priimkite partnerio idėjas, patarimus, užuot sumalę jo argumentus į miltus. Jo ar jos žodžiuose gali būti auksinė tiesa, bet per savo susireikšminimą negalėsite jos pamatyti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA