REKLAMA

Pavasaris: meilės prognozė poroms ir vienišiams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Žmogiška siekti meilės. Visiškai nesvarbu, ar turime porą, ar dar ieškome sau idealaus partnerio.

Kaip bus šį pavasarį, tikriausiai labiausiai su meile siejamą metų laikotarpį? Ar vienišiai atras savąją puselę? Ar ją atradusieji vis dar brangins?

AVINAS

Poroms:

REKLAMA

Pavasaris pažadins jumyse siekį veikti. Norėsite, kad partneris visada būtų šalia. Dabar būsite tarsi viena siela, viena širdis, plakanti kartu. Smagiai leisite laiką dviese.

Nuo balandžio 6 dienos Avinų širdys pulsuos dar sparčiau, nes į šį ženklą įeis Venera. Mylimuosius užkariausite rafinuotai, aistringai. Gegužė iš tiesų taps ne tik gražiu, bet ir džiaugsmingu mėnesiu visoms poroms.

Pavasario pabaigoje sekso ir erotikos reikalai pasitrauks į antrąjį planą, tačiau per pokalbius su partneriu tapsite dar artimesni.

Vienišiams:

Sugebėsite parodyti gražiąją savo asmenybės pusę, o ji, žinoma, patiks priešingai lyčiai. Balandį ir gegužę mėgaukitės šventišku pavasariu. Geriausia žinia yra ta, kad šiuo metu sutiktas žmogus iš tiesų gali tapti gyvenimo partneriu.

Nuo balandžio vidurio iki gegužės vidurio lengvas flirtas gali greitai baigtis seksu lovoje. Greičiausiai naujas partneris jūsų nenuvils ne tik čia. Su juo bus smagu kalbėtis, mėgautis maloniais dalykais, juoktis, užsiimti įdomia veikla. Atrodys, kad visose srityse esate suderinami, turite panašumų.

TAURAS

Poroms:

Jau pačioje pavasario pradžioje Venera jus lepins. Iki balandžio pradžios meilės planeta pasirūpins, kad Taurų širdis virpintų malonus jaudulys. Nuo balandžio 6 dienos estafetę perims Merkurijus. Su partneriu kasdieniuose reikaluose būsite stipri komanda, drąsiai planuosite ateitį.

Visai tikėtina, kad į šiuos planus įeis ir vestuvių planavimas ar pasiruošimas susilaukti kūdikio. Gegužę visu pajėgumu atsiskleis jūsų juslingumas, norėsis mėgautis gyvenimu visais pojūčiais. Šį pavasarį jums nebus per daug švelnumo, sekso, vilionų, nes jis net traškės nuo aistros.

Vienišiems:

Koks žmogus jums geriausiai tinka? Atsakymą intuityviai atrasite balandį. Būsite tokie žavūs, kad jūsų gerbėjams neliks nieko kito, tik jus įsimylėti.

Lengvai surasite, apie ką kalbėtis, taip įsitrauksite į pokalbius, kad pamiršite viską aplink. Jaudins ir tai, kad su patinkančiu asmeniu jausitės taip, lyg jis jus papildytų, nes jūsų požiūriai svarbiais klausimais sutaps. O ir intymiuose reikaluose aistros netrūks, padrebinsite miegamojo sienas.

Gražiausia yra tai, kad naujas žmogus jums kels pasitikėjimą, su juo pasidalysite savo slapčiausiomis svajonėmis ir planais. Gana lengvai šį asmenį įsileisite į širdį ir gyvenimą.

DVYNIAI

Poroms:

Lengviau atsikvėpsite. Pavasario pradžioje skirtumai nebebadys akių, poroje įsivyraus harmonija. Kovo pabaigoje vėl pavyks susikalbėti, geriau vienas kitą suprasti ir pasitikėti.

Nuo balandžio 6 dienos Marsas į santykius vėl įlies aistros, todėl nuobodi poros kasdienybė subyrės į šipulius. Net ilgiau kartu esantys partneriai iki pat birželio pradžios elgsis kaip šviežiai įsimylėję.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA