REKLAMA

​Balandžio kinų horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Naujumas, jį tikrai jusime ore su šviežiai sprogstančiais pumpurais. Visi Zodiako ženklai balandį sieks save realizuoti ir atskleisti.

Šį mėnesį tinka gaudyti įkvėpimą, žavėtis jus įkvepiančiomis asmenybėmis, bet nereikėtų aklai kuo nors sekti ar mėgdžioti.

Balandį pageidautinas atvirumas, gebėjimas priimti naujoves. Palanku investuoti ir ką nors naujo pradėti.

Vienišos širdys gali užmegzti prasmingus ir lemtingus ryšius, jeigu išdrįs palikti savo kiautą – jas ribojančias baimes, įsitikinimus, įpročius.

REKLAMA

ŽIURKĖ

Pergalės spindesys

Žiurkės metais gimusiems žmonėms balandis galėtų būti gana reikšmingas mėnuo. Kunkuliuosite nuo idėjų. Dabar didelė tikimybė, kad jas realizuosite sėkmingai, jeigu imsitės veiksmų.

Jums pavyks viskas, ką balandį pradėsite. Dėl to ne tik gerės nuotaika, jus tarsi gaubs nugalėtojo spindesys, kuris aplinkiniams, ypač priešingos lyties atstovams, atrodys labai patrauklus.

JAUTIS

Drąsiau, drambly!

Tik šį raginimą reikėtų kiek pakeisti: drąsiau, Jauti, drąsiau. Balandis Jaučio metais gimusiems žmonėms gali būti sunkus, nes jų Zodiakas mėgsta įpročius ir įprastus dalykus. Juos erzina pasikeitimai.

Jeigu šį pavasario mėnesį būsite spontaniškesni ir lankstesni, tada ir jūs galėsite prisijungti prie Zodiako laimingųjų „choro“. Darbe netikėtai išnirs nuostabus šansas. Tiesiog išdrįskite juo pasinaudoti ir tapsite nugalėtojais.

TIGRAS

Kontrolei – ne

Astroprognozių tarnyba praneša, kad Tigrams balandžio orai gali būti neramūs. Jie atneš daug streso ir netikėtumų.

Net sunku pasakyti, ar šie netikėtumai bus teigiami, ar neigiami, jais mėgausitės, džiaugsitės ar susiimsite už galvos. Pasistenkite valdyti emocijas, jų neišlieti ant kitų. Balandį tiesiog reikėtų viską priimti taip, kaip yra, nustoti kontroliuoti ir vadovauti.

KIŠKIS

Sumaištis

Triukšmas, tuščias skambesys ir bruzdesys – neatsiejama veiksmo dalis. Bet, kaip sakoma, šunys loja, o karavanas eina. Nieko blogo, jeigu balandį ramiai stebėsite, kas vyksta, pernelyg nedalyvaudami šiame triukšme.

Apskritai bus daugiau norinčių nei turinčių teisę pasirodyti, todėl visai neverta eikvoti jėgų, su jais varžantis. Netrukus galėsite be didelio pasipriešinimo ir konkurencijos įgyvendinti savo planus, o balandį geriau patausokite jėgas.

DRAKONAS

Marios laimės

Balandį galėsite džiaugtis, nes šį pavasario mėnesį bus daugiau laimės nei proto, kaip sako pavyduoliai. Po ištvermės, kuklumo ir santūrumo reikalavusio periodo sulauksite daug dėmesio ir pripažinimo.

Tik atsargiai – geriau džiaukitės tyliai, kitaip sulauksite daug pavydo. Verta savo sėkme ir laime dalytis su kitais. Balandis jums turėtų būti naudingas ir finansiškai. Todėl patartina dirbti daugiau, tada ir pasieksite daugiau.

GYVATĖ

Žengte marš į priekį

Kuklieji Gyvatės metų atstovai dabar turėtų labai drąsiai ir be jokių sąžinės priekaištų pasirūpinti savimi. Susitelkite į savo jausmus, mintis, pasitikrinkite, kas jums svarbiausia, ar tam lieka laiko kasdienybėje.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA