REKLAMA

​Kaip išsiveržti iš senos karmos?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Karma. Dažnai šį žodį vartojame juokaudami, bet kartais nesuvokiame, ką jis iš tiesų reiškia. Paprastai tariant, karma yra tarsi kiautas, modelis, pagal kurį mąstome, jaučiame, elgiamės.

Karma – tai mūsų silpnybės, klaidos, kurios formuoja mūsų gyvenimą. Iš šio seno kiauto galima išsiveržti ir atrasti naują gyvenimo džiaugsmą bei laimę.

Tai ypač tinka daryti Marso metais, t. y. šiais, 2016-aisiais. Marsas, kuris šiemet šokuos tarp superjausmingo Skorpiono ir idealistiškojo Šaulio ženklų, mus stiprins ir suteiks drąsos išsivaduoti iš mūsų pačių susikurtų apribojimų.

Marsas, įeidamas tai į vieną, tai į kitą Zodiaką, dovanos mums visiems galimybę suvokti savo praeities klaidas – ko nereikia kartoti, kaip savyje atrasti vidinę stiprybę ir pasitikėti.

REKLAMA

AVINAS

Kaip kuriate karmą? Kai trokštate dėmesio ir jo gaunate nepakankamai, imate pykti, kyla konfliktas. Taip nutinka todėl, kad neatidumą palaikote puolimu, įžeidimu. Kai tokių situacijų ir jų pasekmių daugėja, galite susirgti ir rimta liga.

Kaip iš jos išsivaduoti? Marsas, Avino ženklo valdovas, stiprins jūsų pasitikėjimą savimi, todėl nebesijausite nustumti į šalį ar ignoruojami.

Turėdami mažiau priekaištų sau ir aplinkiniams, kaip tik nė nepastebėsite, kaip atsidursite bendruomenės dėmesio centre.

Dabar nebenorėsite atsakomybės už savo gyvenimą permesti kitiems, noriai patys jos imsitės. Ypač stipriai šį Marso poveikį jausite tarp kovo 6 ir gegužės 26 dienos.

TAURAS

Kaip kuriate karmą? Kai taupumas virsta šykštumu, godumu ir paniška baime dėl savo turtų ir gyvybės. Kai siekis nustatyti aiškias ribas tampa atsiribojimu nuo savo šeimos, artimųjų. Sunkesniais atvejais – kai vidinį, giluminį netikrumą dangstote arogancija.

Kaip iš jos išsivaduoti? Marsas 2016 metais apdovanos jus didesniu pasitikėjimu savimi. Mokėsite save apginti, kai pajausite, kad to reikia. Būsite patenkinti tuo, ką turite, ir gebėsite tai parodyti, tuo pasidžiaugti su kitais.

Ypač tada, kai būsite stipriai veikiami Marso, nuo sausio 3 iki kovo 5 dienos ir nuo iki gegužės 27 iki rugpjūčio 1-osios, sugebėsite valdyti savo baimes, praktiškai spręsite kylančias problemas ar vaduositės iš kliūčių. O svarbiausia – švęsite gyvenimą!

DVYNIAI

Kaip kuriate karmą? Kai pomėgis ir malonumas keistis, dalytis tampa plepėjimu, švaistymu. Kai neatsilaikote ir būtinai turite ką nors pasakyti, kad jūsų žodis būtų paskutinis. Kai priešinatės vien dėl to, kad priešintumėtės, tiesiog iš principo, svarbu, kad būtumėte „prieš“. Kai norite kitus įtikinti savo idėjų, nors jas nuolatos keičiate, teisumu.

Kaip iš jos išsivaduoti? Marsas suteiks jums nuoseklumo ir ryžto baigti pradėtus darbus, užbaigti mintis, sugalvojant, kaip jas realizuoti. Raudonoji planeta jus stipriai veiks nuo kovo 6 iki gegužės 26 dienos, tada ir Merkurijus bus palankus. Išmoksite įgyvendinti tikslus, įveikiant abejonių fazes, ir patirti džiaugsmą, juos realizavus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA