REKLAMA

Kaip atrodo Jūsų rojaus sodas?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pavasaris jau čia. Vis dažniau norisi pasivaikščioti po parką ar sodą, stebėti, kur ir kokie krūmai pirmi išskleis pumpurus, o kurie pražys taip lauktais žiedais.

Kokie medžiai, augalai ir gėlės labiausiai patinka kiekvienam iš Zodiakų? Kaip atrodytų jų rojaus sodai?

AVINAS

Šio Zodiako sodasturėtų būti gausiai užveistas augalais, gėlėmis, krūmais ir medžiais, kurie puikuojasi raudonais žiedais ar uogomis. Bugieniai, snapučiai, klevai Avinams kuo puikiausiai tinka ir patinka.

REKLAMA

Beveik visi medžiai ir kiti augalai, kurie turi spyglius, kaip eglės, pušys, kaktusai, erškėtrožės, tinka pirmajam Zodiakui. Jo sode būtinai turėtų atsirasti vietos kvapiosioms žolelėms, prieskoniams – garstyčioms, rozmarinams, česnakams. Avinas mėgsta aštrius kvapus ir skonius.

Sodo takeliai turėtų būti platūs ir tiesūs, kad būtų galima kuo greičiau pasiekti tikslą. Jie atspindi dinamišką Avino Zodiako būdą. Šiuos takelius tinka iškloti raudonomis plytelėmis, gruntu ar pabarstyti raudonų priemaišų turinčiu smėliu. Būtų idealu, jeigu sode augtų didelė pieva, kurioje būtigalima žaisti įvairiausius lauko žaidimus nuo futbolo iki badmintono.

TAURAS

Antrojo Zodiako sodas turėtų būti vešlus, kvapnus ir išsikerojęs. Būtų idealu, jeigu jis būtų užveistas žemės sklypo pietvakariuose. Jame turėtų būti vaisius vedančių medžių, obuolių, kriaušių, figų, siejamų su Tauro ženklu. Taip pat – kiparisų, šermukšnių, kapokmedžių.

Aromatingos šiam Zodiakui priskiriamos gėlės – rožės, lelijos, dailiosios aguonos ir kvapieji žirneliai. Kaip be jų? Tai juk gražus ir kvepiantis Veneros sodas.Jame vietos rastų gvazdikėliai, mėtos ir rūgštynės.

Tauro sodui tinka žemišką energiją spinduliuojantys žemi baldai su daugybe patogių ir dailių pagalvėlių. Šiame rojaus sode malonu ilsėtis, grožėtis augalais, mėgautis saule ir valgyti gardžius patiekalus gryname ore.

Taurai yra entuziastingi Zodiako sodininkai, jiems visada praverčia dovanoti sodo įrankiai, vazonai ir sėklos.

DVYNIAI

Sodas, priklausantis Dvynių ženklo atstovui, turėtų būti rytinėje žemės sklypo pusėje. Jis turi būti erdvus ir lengvas, suteikiantis savo lankytojams galimybę lengviau ir laisviau kvėpuoti. Šio Zodiako sode tinka sodinti graikinius riešutmedžius, lazdynus, kurie simbolizuoja smegenų galią.

Dvynių sode palanku užveisti kmynų, anyžių, petražolių. Jie naudingi šio Zodiako sveikatai, nuramina neramų jo protą ir kūną. Kvapiosios levandos ir alyvos žadina jo fantaziją, vaizduotę.

Dvyniams savo sode tinka sodinti augalus su dailiais lapais, kaip paparčiai, mirtos, adiantai. Čia būtina įtaisyti medines sūpuokles, kad Dvyniai galėtų karts nuo karto atsiplėšti nuo žemės.

VĖŽYS

Vėžio sodas turėtų būti tykus ir skirtas apmąstymams. Jo centre tesipuikuoja asimetriškas tvenkinys ar ežerėlis. Šiam Zodiakui reikia vengti tiesių ir aiškių linijų, taisyklingai apkarpytų krūmų. Jam vertėtų išlaikyti, saugoti ar kurti natūralius, tam kraštovaizdžiui būdingus kontūrus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA