REKLAMA

​Gegužės kinų horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Gegužę nebebus taip svarbu kažkam padaryti puikų įspūdį. Verčiau energiją nukreipkite į susikaupusias problemas ir ieškokite optimaliausių būdų joms spręsti.

Mėnesio valdovė Vandens Gyvatė trokšta ramiai, be tąsymų į šalis, prisikasti iki dalykų, situacijų ir žmonių esmės. Gyvenimo tempas gegužę sulėtės, todėl bus lengviau įvykdyti šią užduotį. Taip pat drąsiau priimsite svarbius sprendimus.

Santykiuose paskutinįjį pavasario mėnesį ieškosite ir sieksite gilumo ir pastovumo. Nuotykių ieškotojams dabar pūs ne patys palankiausi vėjai.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Auginti ir stiprinti

Tiems, kurie pastaruoju metu „žongliruoja“ daugybe veiklų, pats laikas ne imtis dar daugiau naujų, o susitelkti į jau pradėtas. Šis patarimas galioja ne tik darbe, bet ir santykiuose.

Susilaikykite nuo eksperimentų, stenkitės puoselėti, auginti ir stiprinti tai, ką jau pradėjote kurti ar sukūrėte, o ne imtis esminių pokyčių.

Finansiniuose reikaluose nepatartina rizikuoti, su pinigais elkitės atsargiai ir protingai.

JAUTIS

Auksinis viduriukas

Iš vienos pusės, Jaučio metais gimusiems gegužę atsivers naujų durų, tačiau labai norėsis likti prie įprastų ir pažįstamų dalykų.

Vis dėlto tie, kurie nori judėti į priekį, turėtų apmąstyti, kaip suderinti šiuos du gana skirtingus dalykus. Gal reikėtų ryžtis mažiems pokyčiams, nuo jų pradėti judėti nauja kryptimi?

Meilėje ir darbe labai svarbu suvokti, kas vyksta, jausti pulsą, kad ko nors svarbaus nepražiūrėtumėte. O taip pat – laiku suvokti, kada naujoves reikia priimti, nes bėgimas nuo jų nieko gero neduos.

TIGRAS

Švelnumas meilėje, santūrumas darbe

Gegužį galite būti jautresni nei įprastai. Jūsų jautriausios antenos, išskleistos į aplinką, gaudys įvairiausius trikdžius, povandenines sroves, todėl darbe galite tapti įtaresni.

Užtat santykiuose jūsų atidumas labai džiugins partnerį. Taigi, namuose būkite švelnūs kačiukai, o darbe – šaltakraujai ir patyrę džiunglių valdovai, neišduodantys savo jausmų ir ketinimų.

KIŠKIS

Pusiausvyra

Gegužės mėnesį Kiškio metais gimusieji bus ramesni, jaus didesnę pusiausvyrą negu metų pradžioje. Skubos jų gyvenime sumažės, aplinka irgi bus draugiškesnė ir labiau atsipalaidavusi.

Meilės srityje irgi galėsite džiaugtis, padaugės stabilumo ir gelmės. Mažais maloniais netikėtumais kiek suardykite santykių monotoniją ir pakurstykite aistros liepsnas. Užtat darbe labiau judinkitės, būkite aktyvūs, kad atsidurtumėte kuo arčiau savo tikslo.

DRAKONAS

Vidinis žvilgsnis

Veikliesiems Drakonams gegužę teks susitelkti ne į išorinį veiksmą ir šurmulį, o į subtilius vidinius judesius. Kas jumyse vyksta? Kokie poreikiai nėra patenkinami? Galbūt santykiuose trokštate daugiau palaikymo ir saugumo?

Šį mėnesį tinka apie tai mąstyti, galvoti, ko jums trūksta ir ko norite, o tada – atitinkamai elgtis, būti atviresniems ir galbūt atviriau apie tai kalbėti su partneriu.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA