REKLAMA

Pati sėkmingiausia metų diena

REKLAMA

Vedų astrologijoje yra išskiriama ypač palanki diena, vadinamoji Akšaja Tritja. Ji nutinka kartą metuose. Šiemet būkite atidūs ir jos nepraleiskite, kad pradėtumėte pačius svarbiausius jums darbus.

Egidijus Gubinas, astrologas ir chiromantas, kvalifikuotas bengališkos-vedinės astrologijos mokyklos atstovas, lektorius paskelbė, kad pati palankiausia 2016 metų diena prasidės gegužės 8 dieną 15:22 val. ir baigsis gegužės 9 d. 12:23 val.

Akšaja tritja, išvertus iš hindi kalbos, reiškia nenugalimas, nesunaikinimas. Tai yra šventa diena induistams. Tritja reiškia trečioji Mėnulio diena.

Tuo metu Saulė yra Avine, o Mėnulis Tauro ženkle, jie abu – egzaltacijoje, todėl jų poveikis yra ypač teigiamas, skleidžiantis stiprią pozityvią energiją.

Visi nuo gegužės 8-iosios popietės iki 9-osios vidurdienio pradėti darbai mums visiems gali atnešti pozityvių rezultatų.

REKLAMA

Patariama šią dieną priimti itin svarbius sprendimus, kurie turės įtakos tolesniam mūsų gyvenimui. Šie sprendimai gali būti susiję su vedybomis, verslo pradžia, vaiko pradėjimu ir visais kitais svarbiais dalykais. Šią dieną pradėti dalykai augs, plėsis, klestės, klostysis sėkmingai ir neš pelną.

Parengta pagal Tiesa.com

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA