REKLAMA

Meilės horoskopas balandžio 28 – gegužės 22 dienai

REKLAMA

Nuo balandžio 28 iki gegužės 22 dienos Merkurijaus planeta gali sukelti tikrą chaosą, tačiau tai taip pat puiki proga užbaigti tai, ką senai pradėjote, bet vis atidėliojate – įgyvendinti svarbų projektą, pasiekti užsibrėžtą tikslą ir, žinoma, išspręsti tarpusavio santykių problemas.

Štai, ką šis laikotarpis žada kiekvienam iš zodiako ženklų.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Gali kilti pagunda išleisti nemenką pinigų sumą prabangiam pasimatymui ar kelionei, apie tai neatskleidžiant visų detalių savo antrajai pusei. Yra rizika, kad tai jums gali sukelti rimtų finansinių problemų, tad prieš galutinai nuspręsdami, atidžiai patikrinkite visas detales.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

REKLAMA

Jums tikrai pasisekė. Merkurijaus atsitraukimas palies jūsų asmenybės ir pasitikėjimo savimi klausimus. Gali būti, kad sieksite antrosios pusės įvertinimo ir dėmesio, tačiau verčiau daugiau laiko skirkite tiesiog būti ir jaustis savimi, nepaisant to, kaip tai vertina jūsų antroji pusė.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Nors visi aplinkui džiaugsis pavasariu, jūs vis dar jausitės kaip žiemojantis gyvūnėlis. Šiuo laikotarpiu jums gali parūpti dvasingumo, sapnų ir pasąmoningų dalykų klausimai. Beje, tai puikus laikas pasiimti pertrauką nuo aktyvaus bendravimo socialiniuose tinkluose.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Gali būti, kad sutiksite ir savo buvusią meilę, ir geriausią draugą, kurio jau senai nematėte, ir dar nežinia ką. Jei vis dar neturite antrosios pusės, gali būti, kad įsižiebs nauji jausmai. Jei esate ne vieniši, kodėl gi nesuplanavus vakarėlio kartu su antrąja puse ir senai matytais draugais?

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Darbas gali labai varginti, nenustebkite, jei ir vėl reikės užsitarnauti kitų pagarbą, kurios nusipelnėte. Pasikliaukite savo antrąja puse, kuri padės jums sumažinti įtampą.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Šiuo laikotarpiu jums rūpės filosofiniai klausimai, kelionės ir tobulėjimas, tad gali kilti noras pergalvoti savo didžiuosius tikslus ir gyvenimo prasmę. Intelektualus ir gilus pokalbis su antrąja puse gali duoti ir netikėtų rezultatų – pajusite dar stipresnę trauką ir, tikėtina, mėgausitės karštu ir aistringu seksu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Paklausykite patarimo – šiuo etapu būkite kaip niekada atviri apie savo seksualinius norus ir nevenkite atskleisti to, kas jums nepatinka. Išdrįskite pasidalinti slapčiausiomis fantazijomis ir tikrai dėl to nepasigailėsite.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Gali atrodyti, kad jūs ir jūsų antroji pusė kalbate skirtingomis kalbomis – spręsti konfliktus bus išties nelengva. Šiuo laikotarpiu tikrai prireiks daug kantrybės ir tolerancijos.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Deja, bet bus nemažai streso, kurį jums kels kasdieniai rūpesčiai ir sveikata. Prisiminkite – vienas geriausių būdų numalšinti susikaupusią įtampą – geras seksas.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA